Požadovaný text nenalezen. Doplňky k oknům - Jak na plastova okna -
Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 

Doplňky k oknům

mrize

Účinným a velmi jednoduchým způsobem jak zabránit nežádoucímu vniknutí do vašeho obydlí je instalace mříží.

Detail DISKUTOVAT (3 příspěvků)

Víte, jaké parapety vybrat?

Parapety, který jsou umístěny z venku stavby nazýváme vnějšími parapety a jejich úkolem je zejména odvádění dešťové vody od zdi domu. Vnitřní parapety plní hlavně dekorativní funkci. Esteticky vyplní prostor mezi oknem a zdí, poslouží jako polička nebo příjemná opěrka při koukání z okna.

Detail DISKUTOVAT (3 příspěvků)

Domov v bezpečí: Mechanické zabezpečení – okna

S lidmi, kteří si za svůj způsob obživy zvolili okrádání jiných, se asi budeme setkávat čím dál častěji. Před zloději se nemůžeme cítit nikde bezpečně. Ohroženy jsou naše peněženky a jiné cennosti při procházce po městě nebo při nakupování v nákupních centrech, auta na parkovištích a v neposlední řadě hrozí nebezpečím i místům nám nejbližším - našim domovům.

Detail DISKUTOVAT (15 příspěvků)

sit_proti_hmyzu_1

S jarem přichází i pravidelný příliv obtížného hmyzu do našich domácností. Nejsou to přitom jen komáři, ale i mouchy a mušky.

Detail DISKUTOVAT (9 příspěvků)

Druhy stínících systémů

Stínící systémy v sobě zahrnují všechno, co v sobě plně zahrnuje část závěsnou i funkční ke stínění. Tedy jedná se o žaluzie, rolety, římské rolety, venkovní žaluzie, venkovní rolety, plisse, bambusové rolety, japonské stěny nalepovací roletky a roletky do střešních oken.

Detail DISKUTOVAT (9 příspěvků)

balkon

Jaký systém zasklení balkónu je výhodnější? Čím se od sebe liší bezrámové a rámové systémy a jaký je mezi nimi rozdíl? Pomůckou pro vás může být jednoduché porovnání obou systémů s jejich klady i zápory. Pak už zbývá jen zvolit vhodnou firmu, která balkón zasklí.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

parapet

Vybavení interiéru si bez okenních parapetů dovedeme jen těžko představit. V současné době parapety slouží nejen k technickým účelům - k vyplnění místa pod oknem a ochraně zdiva před stékající vlhkostí - ale také jako dekorativní doplněk interiéru.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x