Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 

Geus

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Kwsfvc  (18.7.2024 21:22)

how to buy atorlip - <a href="https://infoxheartmed.com/lisinopril/">buy generic zestril over the counter</a> nebivolol buy online

Tomáš Nehoda  (20.7.2020 16:00)

Dobrý den,
řešily jsme okna do RD v Říčanech a nevěděli jsme jaká, tak jsme s manželkou se spojily s kanceláří v Benešově a ty mě dali kontakt na p. Hájka s kterým jsme se domluvily na osobní schůzce a musím říct že jsme s manželkou měli hned jasno že nám okna bude dodávat okna firma Geus. Byli o něco dražší než okna od jiných dodavatelů, ale vše nám bylo vysvětleno v příjemné prostředí. Vybrali jsme si hliníková okna a i montáž proběhla naprosto v pořádku kde montážníci byli opravdovými profesionály. Jsem náročný zákazník na detaily ale u Geusu je vidět že vědi co dělají.

Pavel  (9.7.2020 8:32)

Nechal jsem si od nich vyměnit okna v celém domě a trochu jsem se po přečtení referencí bál, ale vše dopadlo bezvadně. Obchoďák ochotný a fakt poradil, montážníci čistí a slušní. Celé to bylo včas a vše dodrželi. Takže zatím spokojenost

Marketa  (21.12.2018 10:11)

Naprostý nerespekt k času klienta, komunikace mizerná.
Domluveno bylo předání bytu k výměně oken v osm ráno, navrácení klíčů během odpoledne/večera. Firma nekomunikovala, nedalo se jim dovolat, na řemeslníky jsem čekala několik hodin, chodili postupně, tudíž zabité 4 hodiny mého času, který jsem jim byla schopná zařídit (co by dělali kdybych nemohla?). Navíc místo dohodnutého jednoho dne prováděli výměnu dva dny.
Arogance a ochota kompenzovat promrhaný čas žádná, prý dodrželi smlouvu. Písemnou ano, avšak ústní už ne. Nechte si vše potvrdit písemně (i předání bytu).

Milan Šenolt  (1.11.2018 12:39)

Mám od srpna 2018 okna a 2x vchodové dveře od GEUS OKNA, Benešov. Byl jsem spokojený do doby, než jsem reklamoval křivé a prohnuté dvoje dveře, za 70.000,-Kč. - firma nezájem, nekomunikuje, neodpovídá na písemnosti.
Chystám soudní žalobu, chce se někdo ke mně připojit?
tel. 604/744416

Alena Žáčková  (26.9.2017 9:57)

Lidi pozor !
Firma GEUS nemá kapacitu na opravy svého díla ! Mám obchod, kde mě vstupní stěna stála přes 80 tisíc. A teď jsem před problémem, že budu do konce roku mít nezamčené vstupní dveře !

JPokorny  (13.4.2017 9:40)

Já mám okna teprve půl roku. Vybral jsem Geus na doporučení majitele co je má 13let bez problému kromě 1 namazání. Měl jsem ho poslechnout hned a ušetřil bych si spoustu času se zdlouhavým vybíráním. Nejlevnější zrovna nejsou, hlavně vyšší řada Vario, ale stojí to za to - slušné jednání, snaha vyjít maximálně vstříc, poradit.

Honza Čerčany  (31.1.2017 7:46)

Já jsem vybíral fakt dlouho, potřeboval jsem levná okna , ale aby vydržela. Geus nabízí v plastu levnější Orbit a dražší řadu Vario. Na prodejně jsme si všechny profily prohlédli. Orbit máme doma ve dvouskle a žádný problém. Chtěli jsme něco levného a jsme spokojení. Nakonec jsem byl i u montáže a nemám co bych vytkl. A po roce zdarma přijeli okna a dveře seštelovat. Výrobu z plastu a hliníku mají v Kralupech. Asi si od nich ještě necháme udělat zimní zahradu, až na ni našetříme.

res.vsetin  (26.7.2016 13:06)

Vekra lže zákazníkům, pomlouvá konkurenci přičemž kvalita jejich výrobků a služeb je na tragické úrovni. Veškeré pomluvy okenářských společností na internetu piše právě Vekra s cílem očernit konkurenci a na jejich úkor získat zakázky.

Podívejte se na kvalitu MADE IN VEKRA ZDE: www.oknavekra.eu

Karel  (9.4.2015 20:11)

Osvětlím vám nabídku fy Geus okna
Ano nabízí okna z profilu Gealan s8000 šestikomora 74mm ovšem jen vyšší řadu (u nich se jmenuje Vario) standartně vám bohužel dodajíprofil z recyklátu a určitě vás na to neupozorní,poku se sami zeptáte cena samozřejmě povyskočí,nižší řada orbit je shit z Polska to vám ale určitě sami neřeknou
euro okna vám dodají ovšem od někoho jiného .Vlastní výrobu už nemají .Kvalita výroby je bohužel triskní
Jinak pro info :profil kvality A má 3mm stěnu B 2,7 a C 2.5
tolerance +-2mm u kohokoli se nejdřív zeptejte a žádejte jejich vrorek

LaMa  (1.6.2014 7:05)

U všech porovnání tady je problém v tom, že každý má zkušenost jen s 1 firmou a nikdo nemůže přímo porovnávat mezi několika, pak se špatně píše recence. Geus je za mě dobrá firma, tzn. udělali co jsme dohodli, práce s písemnou smlouvou, jednání velmi dobré, graficky druhá nejhnusnější nabídka. Celou dobu jednáte s jedním zástupcem, řekl bych technicky zdatným, dořešili jsme během zaměření i nejasné detaily. Spíš bych dal pozor na výběr typové řady u každého jednotlivého výrobce. Tady třeba nabízejí dražší řadu z profilů Gealan, o které se ví že se dělá v Německu a je opravdu dobrá, a pak o dost levnější "něco" kde neuvádějí značku výrobce profilů, takže mám doma Gealan a asi to tak je dobře, myslím že levnou variantu musí mít asi dneska každý výrobce kvůli konkurenci z Mongolska apod. ale asi bych od toho moc neočekával, někde se na tom ušetřit musí a na dopravě to asi nebude... Celkově na výbornou. Když dojde na reklamaci, přidám zkušenost.

Martin  (13.4.2014 14:28)

Žádné příspěvky, žádné stížnosti, mně se zdá, že Geus bude proto nejspíš kvalitní.


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x