Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 

Okna Macek

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Adela  (23.7.2022 6:05)

Nikdy, nikdy, nikdy víc!!!!!!!!
Jednání příšerné, nedodržení termínu, špatná montáž (bez dodržení norem, mimo překlad, křivé, málo pěny…..). Je toho až až, nikdy víc!!!!!

Marie  (2.9.2021 12:03)

Už nikdy tuhle firmu!!
Důrazně varuji před podvodným jednáním firmy Okna Macek!!
Existuje mnoho jiných spolehlivějších firem.
V našem případě to bylo několikatýdenní zpoždění v realizaci montáže oken. Nikdo na prodlení neupozornil, až po termínu, po mém urgování, mi neochotná zaměstnankyně okna Macek sdělila, že to jejich problém není, že jejich dodavatel ještě nedodal okna, tak co chci. Tak se to opakovalo několik dalších týdnů. V den realizace přijel montér pozdě (ne svou chybou), opět neschopná zaměstnankyně zapsala domluvenou dobu montáže špatně, takže jsme se naháněli v jiné časy. Poslední kapkou, bylo chybné vyhotovení konečné faktury, kdy se tato firma snažila vyhnout kompenzaci za zdržení realizace a čekala, že si toho zákazník nevšimne. Tudíž nás tato firma chtěla vědomě okrást.
Objednány 2 okna, za 4 měsíce.
Za nás nikdy více!!!

Helena Vanďurková  (27.5.2021 14:58)

Prosím, jak jste spokojeni s Okna Macek Uherské hradiště? Chci si objednat vrata, děkuji.

Lucová  (6.12.2020 18:57)

Naprostá nespokojenost. Dne 16.11. nám byly touto firmou nainstalovány okna a dveře.18.11 přijeli zedníci z jejich firmy a bylo nám oznámeno, že vchodové dveře a okno jsou špatně instalovány, tudíž je musí přijet znovu usadit. K dnešnímu dni tj. 6.12 se stále nic neděje. Firma Okna Macek s námi nekomunikuje. Pokud se náhodou dovoláme, je nám jen oznámeno, že to řeší vedoucí, který tam ovšem není. Bohužel bydlíme ve služebním bytě, tudíž jsme si firmu nemohly vybrat my. Ale rozhodně vím, že po této zkušenosti už u této firmy nikdy žádnou zakázku neobjednám.

Denisa Pacalová  (25.11.2020 10:00)

Bohužel nás velmi zklamalo jednání firmy. Při nacenění oken byla doba dodání uvedena 4-6 týdnů. Na zaměření se čekalo asi dva týdny a poté přišla finální objednávka. Do té doby bylo jednání v pořádku. Podepsali jsme smlouvu o díle a poslali zálohu. Pár dní poté byl telefonát a změně dodání, která se prodlužuje na 6-8 týdnů z důvodu nestandardního dekoru, ale se slibem co nejdřívejšího dodání. Bohužel již po zaplacení zálohy, tedy nebylo možné si to rozmyslet dřív a případně změnit firmu. Poté proběhlo několik telefonátů, kdy nám pokaždé bylo řečeno, že se určitě ozvou a nikdy to tak nebylo. Asi po 7 týdnech nám bylo oznámeno, že dodání bude nejdřív 10. týden od podepsání smlouvy ze strany firmy, tedy skoro 12. týdnů od zaplacení.
Kvalitu bohužel zatím posoudit nemůžeme, protože okna nejsou dodána. Ovšem již toto jednání nás velice zklamalo, jelikož nám na tom záležel další postup stavby, který se tím opozdil.

Petr Sadovský petr.sadovsky92@gmail.com  (1.10.2020 15:30)

Nemám ve zvyku psát recenze, ale tady už se neudržím. Moje situace je taková, že jsem objednával dveře a dvě okna. Původně na budově byly 3 okna a dveře. Rozhodl jsem se z těch dvou otvorů udělat jeden 140x100cm a jeden otvor rozšířit z 80x100 cm na 100x100 cm, otvor na dveře se rozšiřoval ze 100cm na 110cm. Došel k nám technik, od něj jsem očekával jakožto od odborníka konzultaci, co je a není vhodné objednávat, domluvili jsme se na úpravách otvorů, tedy objednávaly se okna, které neseděly do původních děr. Technik vše odsouhlasil a objednaly se okna, které byly vyrobeny v uvedeném termínu 6-10 týdnů (po 8 týdnech se mi ozvali). Jeden týden ve čtvrtek přišli zedníci, kteří měli upravit otvory, jakmile se na to zedník podíval, tak řekl, že se neodváží vybourávat sloupek mezi dvěma okny, kde mělo být jen jedno okno. Údajně opakovaně upozorňoval své kolegy techniky, aby nedovolily na starších budovách vstupovat do překladů, což mě technik neupozornil (poprvé jsem objednával okna). Mimochodem zedníci přišli bez vyměřovacích listů, ty jsem jim musel dát já. Stejně se na ně podívaly asi se zavřenýma očima, jelikož zedník se rozhodl zavolat na centrálu a objednat tedy 2 okna 100x100 cm, aby se nemusely upravovat otvory xD, jenomže otvory byly 80x100 cm ... Co se týká úpravy otvoru pro dveře, tak zedník přišel majzlem osekal futra, že to vypadalo jako vlny, což si na druhý den stěžovali i montážníci. :D Nakonec jsem to upravoval sám (ačkoliv ve faktuře si naúčtoval 5000 Kč za práci zedníka ...), někde jsem musel dosekat zeď, jinde dostavět. Potom zase přijeli zedníci upravovat a zjistilo se asi po týdnu, že ty objednávané okna nesedí do těch otvorů, tak se po třetí přeobjednávaly okna s rozměry 80x100 cm, které by tam již měly pasovat. Jsme tak měsíc po termínu a okna stále nemám. S touhle firmou jsem spolupracovat naposledy ...

Okna Macek a.s.  (13.8.2020 7:42)

Vážený pane Jiří, škoda, že jste neuvedl celé jméno nebo číslo zakázky. Zašlete nám prosím tyto informace na e-mail info@oknamacek.cz, abychom mohli zjistit, kde došlo k problému. Děkujeme. Okna Macek a.s.

Jiří  (12.8.2020 11:22)

Bohužel také velice špatná zkušenost. Nedodržují ani jeden termín. Velice špatná komunikace. Na začátku slíbí ... Realita je však zcela někde jinde ... Tuto firmu nebrat

Zase Lucie :))  (10.5.2019 9:13)

Příspěvek se tu, bohužel, nedá smazat, tak se svou včerejší neobjektivní recenzi pokusím uvést na pravou míru alespoň takto. Pobočka Benešov, bohužel, nemůže dělat nic s nařízeními vedení firmy, v tom jsem nebyla fér. Nakonec jsme se s paní dohodly a okna si od nich vezmeme - už jsem je měla v min. bytě a byla jsem spokojená, tak proč hledat někoho dalšího. Myslím, že v dnešní době je kvalita všech dodavatelů v ČR zhruba srovnatelná a vzít to nejlevnější nebývá vždycky ta nejlepší volba.
Faktem zůstává, že chtít ve 21. století všechno zasílat poštou, je trochu zastaralé a možná by bylo fajn se zamyslet nad nějakými inovacemi, třeba akceptováním dokumentů přes datovou schránku, anebo odeslaných e-mailem v *.pdf s el. podpisem ...

Josef  (31.3.2019 9:50)

Petr (13.12.2017 0:36)

Dobrý den všem, kteří zde píší kladné recenze. Trošku se v PC vyznám a proto reaguji. VŠECHNY kladné recenze jsou psány ze 3(!) IP adres. Takže, ať si obrázek udělá každý sám. Je škoda, že prvně každý objedná, zaplatí, lamentuje a až pak se podívá zde na recenze.
**************************************
Dobrý den, koukal jsem na kód této stránky, ale nikde není záznam IP adresy vkládaných příspěvků. Takže pokud nemáte přístup k serveru této stránky, tak si jen vymýšlíte. Tahle stránka určitě nesleduje diskutující.

Lucie  (14.3.2019 14:48)

Dobrý den. Je mi to líto, ale ani já bohužel nemůžu napsat kladnou recenzi. Okna máme asi 8 let, seřizování a servis technikem od Oken Macek děláme celkem často, asi ne přesně každý rok, ale téměř pravidelně. Musím také podotknout, že na začátku bylo jednání s firmou trošku jiné.. V listopadu 2018 jsem požádala o seřízení a výměnu těsnění, protože okny začínalo foukat a blížila se zima (v létě to nemá moc smysl, protože není cítit, kde táhne). Ozvali se mi, že se mi technik ozve. Po 3 týdnech, co se stále nikdo neozval, jsem psala na firmu znovu, kdy tedy technik přijede, odpověď byla: letos se to bohužel nestihne, počítejte v novým roce. Řekli jsme si, dobře, blíží se vánoce. V půlce ledna, kdy se stále nikdo neozval, jsme si zavolali někoho jiného, který u nás byl do týdne. Okna seřídil a udělal potřebné. Pán nám říkal, ne že by to byla úplně špatná okna, ale že jsou určitě jiné a lepší možnosti oken (už jen seřizování- okna Macek mají místa na seřizování jen na 2 místech, zatímco jiná lepší okna se dají seřizovat na více místech- přesně si nepamatuji jestli to opravdu byla jen 2 místa, co pán říkal- aby nedošlo k omylu..), tudíž okna jdou lépe seřídit. Co mi přišlo vtipný, když se z Oken Macek ozvali nyní v půlce března (po 4 měsících), že technik může přijet. To by jsme už asi zmrzli přes zimu.. Takže za nás rozhodně NE. Každý ať se rozhodne sám. Zpětnou vazbu firmy nepovažuji bohužel už za důležitou. Hezký den.

Okna Macek  (25.1.2019 6:40)

Vážení uživatelé,
Rádi bychom uvedli na pravou míru příspěvek paní Broni a skutečnosti v něm uvedené.
Před 10 lety byla všechna námi dodávaná okna od společnosti Lima Plast, která používala výhradně německé profily značky VEKA a kování značky MACO, kdy obojí patří k jedněm z nejkvalitnějších materiálů na výrobu oken.
V případě, že při používání je dodržován návod k údržbě (pravidelná kontrola, čištění, seřízení, nepoužívání agresivních čisticích prostředků apod.), který je předáván při montáži společně s fakturou, je zrezavění kování vyloučeno. Údržbu je však nutné provádět pravidelně a drobná poškození řešit ihned.
Pokud byla údržba prováděna pravidelně i v případě paní Broni, není možné, aby zjistila tak závažné vady ze dne na den.
Je škoda, že paní Broňa neuvedla své celé jméno a číslo zakázky, abychom mohli situaci řešit. Takto je možné se domnívat, že je to opět jen jeden z mnoha zde zveřejněných příspěvků našich konkurentů s jasným cílem – poškodit dobré jméno naší společnosti.
Společnost Okna Macek každoročně realizuje desetitisíce zakázek a za dvacet let působení má statisíce spokojených zákazníků a stabilní místo na trhu. Proto věříme, že každý z případných návštěvníků tohoto webu, který se rozhoduje pro výběr spolehlivého dodavatele oken pro svůj dům, je natolik soudný, aby se rozhodl sám a ne na základě několika smyšlených recenzí od konkurence.

Brońa  (21.1.2019 20:58)

Dobrý den,okna Macek už nikdy dlouhé čekání napříklat seřízení oken nebo jako tedˇ před vánoci se mě přihodilo že na balkonových dveří utrhl pant a dveře se nedali používat volala jsem na firmu Macek a bylo mě řečeno,že dříve jak za 3měsíce nemůžou ať si najdu někoho jiného.Tak jsem si našla a ty co mě to dělali a koukli na zbytek oken tak se zděsili, když vyděli ty rezavé panty na těch oknách .Tak po domluvě je dnes došli vyměnit a vyměnili pouze jen co se dali otevírat na ventilaci, protože zbytek nešel prostě panty v pr....,tak jsem se ptala čím to je a bylo mě řečeno,že v rámu je voda a od toho ty panty reznou proste okna kvalita na ho..., bylo mě řečeno, asi polská výroba a co se tak dočítám tak to bude pravda.A okna ? jedině druhé nové,ani skla nepomůžou,takže okna po 10letech za 50tis.můžu dát do hajzlu.Nejraději bych p.Mackovi schutí za to fl....do obličeje

kozvera Praha  (20.11.2018 11:52)

Nevím,ale musím napsat naprosto opačnou recenzi.Montážníci i zedníci byli naprosto skvělí svou práci odvedli na jedničku vše vybourané odnesli a po sobě uklidili.Já osobně bych tuto firmu s klidným svědomím doporučila všem.

Stanislava, Jihomoravský kraj  (24.10.2018 23:17)

je škoda, že sem nejdou nahrát fotografie a video, které jsem nahrála. Samotná práce katastrofa, a to byli jenom vchodové dveře. Neochotní, arogantní zaměstnanci, neskutečný nepořádek.....už nikdy, děkuji.

Pavel, Ústecký Kraj  (22.6.2018 7:23)

Zaměření oken mladým frajírkem, který opomněl říci pár podstatných věcí, takže okna nakonec nepasovala podle mých představ. Montážní parta se uvedla větou: My se nezouváme ani na zámku... Jiná skleněná výplň než byla objednána... - za mě už NIKDY tuto firmu.

Kastrol-hrnec  (28.5.2018 14:14)

Po prvotni dobre zkusenosti s vymenou vsech oken jsem se po case rozhodl pro vymenu vchod.dveri a mohu rici ze jsem pocitil 50% zmenu k horsimu.

Corsair, Zlínský Kraj  (11.5.2018 22:06)

Dobrý den, okna MACEK už NIKDY. Nevěřil jsem diskuzím a říkal si, že zkusím. V únoru objednány dveře.Dodávka prý 4,max.6 týdnů.Montáž proběhla po 9 týdnech.Prý kvůli výrobě. Dveře totiž 2 měsíce vyráběli v Polsku.V mezičase návštěva zaměřovacího technika.Půl den dovolené, vše vyměřeno a prověřeno na normovaném rámu.Hlavně pak výška ořezu nad prahem.Super. Při montáži špatně seřízli výšku,rozdíl 15 mm, dodali nefunkční kliku... Po třech telefonických urgencích dorazil technik a kliku vyměnil - po třech týdnech. Žádal jsem slevu a kompenzaci. Ano, obdržel jsem. Byla mi vyčíslena na 31,-korun. Mnohokráte děkuji a jsem zcela poučen.

Tomáš, Brno  (15.1.2018 14:55)

Možná mám štěstí, ale za mě naprosto bez problému. Naprosto v pohodě komunikace. Na montáž přijeli dva borci, než jsme se vzpamatovali, tak měli hotovo. Uklizeno, vyřešeno. Jediný snad, že se sami neumývají... :-)

Veronika  (15.1.2018 11:48)

Před objednávkou oken jsem četla všechny negativní recenze na této stránce a opravdu jsem váhala. Nyní jsem ráda, že jsem Okna Macek zvolila a vůbec nelituji. Pánové mě nadchli nejen přesností, ale i rychlostí s jakou vyřešili moji výměnu. Za mě jde o odborníky a VŠEM VŘELE DOPORUČUJI!!!

Martin, Trutnov  (10.1.2018 20:39)

Zaměření bylo naprosto v pohodě. Sami se ozvali, že kdy můžou přijet. Pak otřesena komunikace mezi paní na telefonu a montéry. Prijeli o 4 hodiny později než bylo domluveno. Vrata ale měli sfouknuty rychle a kvalitně. Celkově kvůli komunikaci za 2.

Petr  (13.12.2017 0:36)

Dobrý den všem, kteří zde píší kladné recenze. Trošku se v PC vyznám a proto reaguji. VŠECHNY kladné recenze jsou psány ze 3(!) IP adres. Takže, ať si obrázek udělá každý sám. Je škoda, že prvně každý objedná, zaplatí, lamentuje a až pak se podívá zde na recenze.

Radka  (8.12.2017 6:50)

Dobrý den, okna Macek už nikdy. Máme je čerstvě vsazená, ještě jsem je ani neotvírala, takže bůh ví, co nás čeká dalšího. Objednávka oken a parapetů s tím, že si vnitřní začištění uděláme sami, pro ně znamená, stará okna vyndat, hodit ven pod okna včetně všeho bordelu, usadit a zapěnit nová okna, paratepy položit kamsi a hotovo. Za to si naúčtují více, než kterákoliv jiná firma za práci od A do Z. Na výzvu ke snížení ceny nereagují, prý mají vše podepsané. To že vás neupozorní, co jejich práce obnáší, je už vedlejší. Katastrofa, je už nikdy !!!

Zdenka  (20.11.2017 21:15)

Dobrý den, taky jsme si objednali plastová okna. Na pobočce v Benešově jsme všechno bez problému vyřídili, přijel pán, okna zaměřil, do měsíce se ozvali že přijedou okna vyměnit a pak to začalo. Jak slíbili tak přijeli, a začal koncert. Páni montéři byli absolutně sehraný a jeli jak motorová myš. Všechno sedlo tak jak mělo, všechno po sobě uklidili, všechno vysvětlil takže za nás absolutní spokojenost. Děkujeme.

standa  (17.10.2017 15:43)

Firma MACEK mé zkušenosti nikdy nikdy. Zkušenosti opravdu hrozné. Když sepisujete a platíte zálohu tak jsou OK. Ale to další hrozné. Za celou dobu jsem zatím nepoznal horší firmu.Varuji opravdu.

Martin  (22.9.2017 13:08)

Lidi prosím vás vyhněte se této firmě!!! Moje zkušenost s pobočkou v Pardubicích se nedá nazvat jinak než zlej sen. Kdybych měl dopodrobna psát co tato firma a její pardubičtí zaměstnanci v čele se zaměřovacím technikem předvedli s montáží interiérových dveří, zřejmě by mě stejně nikdo neuvěřil a proto vás jen důrazně varuji před touto firmou. Někde jsem tu četl "Okna Macek vem do ruky klacek"- věřte mi nebyl by to klacek co bych držel v ruce při dalším setkání.

Staněk - Mělník  (18.7.2017 10:25)

Reklamace - katastrofa.Naše nejhorší volba za život. Každého předem varuji před touto firmou.

Nikol  (10.7.2017 18:52)

Jsem myslím v celku tolerantní člověk a chápu že může nastat chyba jsme lidí ne stroje ale okna MACEK neudělali jen jednu jedinou chybu ale dalších asi 5 jak už tady bylo řečeno dělali jsme si otvor samy a když měl dojít den kdy se dveře měly dávat a přijely pánové od okna MACEK tak se stal problém jelikož technik špatně naměřil dveře aby asi neměl problém on tak se snažily špatně zaměření ještě svést na mě že jsem dala nějaký špatný podklady to už jsem si říkala že si snad dělají srandu... Takže asi měsíc podotýkám že v zimě před Vánocemi jsem měla díru v baráku a zakrytou deskami samozřejmě si všichni stěžovali na únik tepla z baráku... Samozřejmě výroba trvá měsíc a než vůbec si na mě najdou čas to už jsem jim pak volala pořád že doufám že se to stihne do Vánoc aspoň nějak ať přes svátky nemáme díru v baráku.. naštěstí asi 2 dny přes svátkami dojely a dveře namontovali jenže nastal další problém dveře byly zase malé ale jelikož to bylo naposlední chvilku dveře se tam nechaly stim ať nám zedníci výplní pod dveřmi díru která díky malým dveřím vznikla jelikož na to nemají věci ... Ikdyz dveře na podruhé už byly zasazeny tak byla špatně klika která u dveří vůbec neměla být to mi bylo celkem už fuk jelikož jsem byla ráda že se dveře dají zavírat u toho mi bylo řečeno že má klika jinou cenu než koule která tam měla být to už jsem se lekla že mi to snad naúčtuji a ještě podotýkám klika byla plonkovní takže je dokonce poškrábaná to už jsem si říkala že jsem spíš blbá než tolerantní ... Jelikož moje dveře musí být z madlem tak samozřejmě vznikl problém i s madlem naštěstí po nějaké době dojel technik a namontoval... Myslela jsem že už konečně mám od nich pokoj a vklidu mi dveře budou sloužit ale ejhle co se nestalo dveře jelikož byly montovány na několikrát se začly roztahovat poprvé jsem to pochopila prý se to stává ale když je to k dnešnímu dni už po 4 co čekám na techniky aby mi to opravily tak mi už došla trpělivost a musela jsem i já sdílet moji nespokojenost už měsíc a týden je naháním aby mi to přišli opravit jelikož když mi na dveře svítí tak se nedají pořádně otevřít takže se musí zabrat což dveře ničí a když chci odejít tak nejdou ani zamknout což je dost nanic... Volala jsem už několikrát na linku kde je problém že u mě po měsíci nikdo nebyl a ani se nedomluvily na nějaký termín kdy mají dojít a řekla jsem jí že mám dokonce problém se zavíráním dveří tak mě slečna pochopila a bylo jí to líto ale stále nikdo nikde a to když přišli pánové na jednu z montáži tak se projistotu ani nenahlásili a já bohužel nebyla poblíž místa dveří abych jim odemkla tak jsem byla zase za nejhorší ... Záloha byla složena skoro před rokem a doplacení bylo zhruba v lednu jediný co u nich cením je že vrácení peněz za komplikace proběhlo bezproblému ... Tohle je moje zkušenost z okna MACEK nejsem žádná konkurence a ani nějaká stěžovatelka jen si myslím že by to lidé měly vědět než si okna MACEK pozvou...

Petra  (15.5.2017 21:30)

Dobrý den, nikdy jsem na žádné fórum nepsala, ale montovali nám okna a až při montáži jsem se dozvěděla, že okna, které prodávají jsou ty nejhorší polské okna, naletěla jsem a teď lituji, dávejte si ně pozor!
Okna Macek NEBRAT!

Libor  (18.4.2017 21:24)

Myslím, že to Kubovi spočítal přímo pan Macek, takovou blbost může napsat jedině sám pan majitel.

Kuba  (11.4.2017 10:08)

Minulý týden jsem uzavřel s Mackem smlouvu na okna - má číslo 17003388, takže předpokládám, že jsem letos 3388. zákazník.
Tady jsem objevil 13 negativních recenzí za tento rok - je to jedna z mála webových stránek, kde se o Mackovi vůbec něco dozvíte, takže odhaduju, že všichni nespokojenci píší právě tady.
Jednoduše jsem si spočítal, že problém byl u 0,384% zakázek a nespokojený je asi každý 260. zákazník. Takže pravděpodobnost je docela malá a za ty peníze ten risk určitě stojí za to.

Tomáš  (8.4.2017 8:18)

Máme naprosto identickou zkušenost jako Lucie z 29. 3. (jako bychom to psali přes kopírák). Reklamace vadného zámku provedena na konci prosince, v půlce ledna o ní nikdo nevěděl. Od té doby tu byl technik 3x. Buď nepřivezl nic, nebo přivezl špatný díl. Vždy čekání týdny až měsíce, než se z Moravy na západ někdo uráčí. Dveře dodnes nejdou zamknout. Podán podnět na ČOI.

LB  (4.4.2017 20:32)

Zajímají mě Vaše zkušenosti s firmou OKNA MACEK v severočeském regionu, nejlépe v letošním roce.
Děkuji za příspěvky

Lucie  (29.3.2017 13:40)

Okna Macek již nikdy, obrovská nespokojenost, neprofesionální služby, majitele jak je vidět situace nezajímá, asi mají dost zákazníků, což se po mé zkušenosti divím. Týden po montáži jsem podala první reklamaci, napsala email přímo majitelům, tak jako tak žádná reakce. Před měsícem jsem podala další reklamaci, na " seknutý zámek", dveře nešly zavírat, máme odřenou povrchovou úpravu, což na reklamacích ani nezadali do protokolu, tudíž to prý nebudou řešit, tak nám trhliny zamalovali fixem, opravdu skvělé. Za ty peníze jsem si opravdu mohla pozvat odborníky.
Na reklamacích raději nezvedají telefony a když tak si máme počkat měsíc, až se někdo ukáže, snad!! Při prvotní montáži nám ani nenamontovali venkovní madlo, museli jsme tudíž chodit garáží. Dveře řádně nezačistili, škvírou pod dveřmi by se dostala i myš, zapíchané kolíky kolem pěny, také ponechali, zednické začištění nemáme do teď, prý jsme si je neobjednali, při zaměřování prý nikdo nebyl a nic navíc nechtěl, přičemž jsme u toho byli. Katastrofa, tuto firmu již nikdy!!! Nedoporučuji.

HT  (22.3.2017 16:37)

Okna Macek nikdy vice.
Podvodna firma,velice spatna kvalita.dodaci lhuta.
No proste pratele co chcete mit problem,volte tuto ojeb firmu.

Dymfok  (8.3.2017 17:54)

Ti co pomlouvají polská okna, asi nemají soudnost, například Dobroplast je již několik let členem švýcarské skupiny Arbonia a ti si na kvalitu potrpí docela hodně.

Věrka  (3.3.2017 22:13)

Dobrý den, nejhorší zkušenost mého života!!! Výroba trvala snad půl roku, při montáži se o oknech bavili jako o nejlevnějších polských oknech a dodnes nemám zakázku kompletní - rok od zaplacení zálohy!
Měli by se stydět, snad nejhorší firma a já si ji vybrala...

Jiří  (1.3.2017 7:59)

koupil jsem si od okna macek garážová vrata, na montáž přijeli o měsíc později, po montáži, když vrata zkoušeli a vyjeli s nima nahoru, tak se vrata zlomily a rozpadly!!!
Když jsem se ptal co to má znamenat, montážníci mi řekli, že se to u Macka vyrábí "na koleni" a že to tam ani nikdo neumí!!! Po dalšich 2 měsících mi přivezli další vrata, nějaké POLSKÉ šmejdy!!! Tak dopadne zákazník, když si u Macka objedná český výrobek!!! OD OKNA MACEK NIKDY NIC NEBRAT!!!

Tomáš  (28.2.2017 18:32)

okna macek nebrat ! termín montáže absolutně nedodržely a aby toho nebylo málo tak i ten posunutý termín v den montáže cca 2 hodiny po smluveném čase odřekly a posunuly o týden přičemž podmínkou montáže byly připravené stavební otvory které samozřejmě v době zrušení montáže již byly vybourány jednalo se o zakázku v hodnotě 135 000 ,- a jejich "kompenzace "za zpoždění a mé náklady na znovu zajištění domu směšných 855 korun se slovy je to podle smlouvy v pořádku takže rozhodně nedoporučuji !!!

Aleš  (22.2.2017 12:52)

Dobrý den,
Objednal jsem si okna u firmy okna Macek a po důkladném prozkoumání oken jsem zjistil, že okna jsou Polská a velmi nekvalitní. Bylo mi to divne již při montáži, když se montéři mezi sebou bavili že okna jsou prohlá a to ještě nebyly namontovány. Při zjišťování přímo na prodejně odkud okna jsou mi nikdo nebyl schopen nic říct. Nemam nic proti Polským výrobkům ale tohle je opravdu velký šmejd. Okna mi absolutne netěsní a dveře nejdou otevírat. Tuhle firmu opravdu nedoporučuji.

Miki  (24.1.2017 21:58)

Musím se připojit bohužel k negativním zkušenostem s Okna Macek. Co se týká kvality, tak za 4 měsíce užívání oken i dveří není zatím žádný problém. Proběhla instalace a jeden výrobek museli odvést a ne mojí vinou. Problém by s komunikací s firmou. Nereagovali na mail. Při telefonickém upomínání mi slibovali, že se někdo ozve a pořád nic. Čekal jsem na jeden výrobek 3 měsíce po zaplacení. Příště bych si tu firmu nevybral. Z oslovených firem vyšli nejlevněji a pro mě je to poučení, že příště raději pročtu recenze a nenechám se opít nejlevnější cenou.

Martina  (23.1.2017 16:38)

Dnes u nás proběhla montáž oken, vše v pořádku. Absolutní spokojenost. Všem doporučuji :-)

Jana  (12.1.2017 17:38)

Jsem klientka, bohužel. Kdybych věděla, co nás s tou firmou čeká za nepříjemnosti, tak si radši připlatím a půjdu ke konkurenci. Dveře vyrobili jiné, než jsme chtěli, kvalita hrozná, netěsní a po měsíci se rozbil zámek. Společnost nedodržuje termíny, na reklamace nereaguje. Chci tímto všechny varovat. Jestli chcete kvalitu a solidní jednání, raději běžte jinam.

Pepa  (9.1.2017 12:21)

Vidím, že Okna Macek leží konkurenci asi hodně v žaludku, že dokáží vymýšlet takové pomluvy. Já od nich mám okna i interiérové dveře a jsem spokojený, žádný problém.

Michal  (8.1.2017 4:47)

Paní Ivano, probůh, interiérové dveře si od nich v žádném případě neobjednávejte...neskutečná prasárna od chvíle kdy jsem podepsal smlouvu.

Ivana  (6.1.2017 14:00)

!!!!!! OKNA MACEK NE !!!!!!!
v květnu 2016 jsme objednali okna a nemáme vyřešeno do teď, na montáž jsou rychlý to o tom žádná, ale jak se dostanete k reklamacím, tak nikdo nekomunikuje. Jediný kdo s námi komunikuje je slečna na pobočce v Pardubicích.
První problém nastal už v momentě, kdy technici přijeli o nějaký ten týden dřív než měli, ale budiž, je to lepší než kdyby nepřijeli vůbec. Ovšem měli jiné požadavky v montážním listě než my. Takže jsem narychlo tahala chlapi z práce, aby jim dopřipravili otvory na okna, které jsme měli domluvené, že si technici udělají sami. Ale, aby bylo hotovo, co bysme pro to neudělali....a pak už se problémy jenom hrnuly...
2. neprodleně po montáží nešly zavírat balkónové dveře, měsíc jsem psala e-maily a volala, ovšem nic se nedělo, nakonec jsem dostala informaci, že nejlepší řešení bude dveře nepoužívat. Technik po X urgencích přijel v září.
3. dále jsme zjistili že nám chybí v oknech pojistky, ty nemáme do dnes, buď nejsou skladem, nebo není volný technik, a teď poslední verze technik "hurá" veze pojistky a přivezl si jiné, takže zase nic
4. máme již 4x převrtávané vchodové dveře, protože nefungoval zámek, takže máme nové dveře, v domě, kde ještě ani nebydlíme a již v nich jsou díry...
5. na dodání posledního okna jsme i přes urgence, že musíme začít topit čekali do konce prosince a to nám ještě před Vánoce přišla sms, že nemají čas, že přijedou v lednu...

no neskutečné chování, už nikdy víc a to jsme měli objednané i interiérové dveře, ale už ani zadarmo.

Vlastimil  (4.1.2017 22:53)

Mám objednané 2x okno a 1x vrata měly být namontované do 7.12.2016 a pořád nic dovolat se tam, to chce trpělivost a řekly mi že ještě nejsou vyrobený a neví ani kdy budou že nestíhají nedoporučuji nikomu !!!!!

Kristyna  (4.1.2017 6:55)

Okna Macek nám doporučil švagr, ale buhuzel velká nespokojenost! ! Rámy na okna jsou opačně, takže když otevřu okno spadne síťka a to si všimli chlapi , až nám vybourali ty starý , takže nám nezbývalo nic než je nasadit ,na balkonových dveříCh jedna žaluzie správně a druhá zlata, jsem myslela že mě klepne! ! Hned druhý pracovní den jsme to reklamovali, s tím ze do teď se nic neděje , a to už jsme s manželem vyčerpAli tři dny dovolené, a porad to není doresene, jednou byli prý montaznici nemocní -ok stane se ,po druhé si spletli adresu, místo Znojemsko X Příbram no a včera radci ani nedorazili! ! A to jsem chtěla ty okna vyrobit znovu , to co jsem si objednala a já blba ze i zaplatila!!! Ale nakonec jsme se domluvili na prekovani a doted nikdo nedorazil , člověk udělá kompromis a stejně je to k ničemu, je to hnus co se v téhle době děje a to u téhle firmy máme ještě interiérové dveře !!! Jinak objednávka na okna je září -říjen, doted nebyla splněna! !!!!!

Irena  (15.12.2016 12:21)

Při montáži vchodových dveří byl zjištěn prasklý hlinikový rám dveří /14.10/ ,dveře byly usazeny provizorně a čekám na rám nový.Bohužel čekám ještě dnes tj. 15.12. Nějaký hlasod firmy mi asi po 14.ti dnech od montáže volal, přistoupím -li na to, že si nechám poškozený rám dají mi až 2 tisíce slevu.Když jsem na to nepřistoupila,podotýkám, že cenu dveří si firma učtuje cca 38 tisíc, čekám dál. Není nikoho, kdo by v této firmě sjednal nápravu. Pod "dveřmi" mám 3 cm fuku a stále jen slyším, že "jsme ve skluzu", reklamní letáčky firma rozesílá stále. Možná na velikonoce se dočkám !!!!

Blanka  (13.12.2016 17:24)

Tak se musim pripojit k tem stezovatelum. Jsem z Teplic, v rijnu sjednane okno ,penize vsechny uz firma dostala,proroze bohuzel jsem musela vyuzit uveru,takze jim cele odeslali, me sraIli uz 2 x splatku, termin vymeny okna s balkonovymu dvermi mel byt max 9.11.2016. Uz to pred vanocemi bylo to maximum no a dnes je 13.12. okno nikde jen sms ze se omlouvaji za skluz. Urgovala.jsem a dnes mi rekli, ze.to letos nejspis nebude. Velmu neseriozni firma Okna Macek te se vyhnete!!!!

Petr  (30.11.2016 19:42)

Mám pocit, že tady snad píšete o úplně jiné firmě .... já mám od Okna Macek okna na celém domě i s vraty, které jsem dostal zdarma. Paní na pobočce v Pardubicích byla velice ochotná a milá, montážníci šikovní.

Leo  (29.11.2016 17:37)

Naprostá nespokojenost, Už jen uzavření zakázky problém a 3 týdny zpoždění. Montáž zoufalá, nic po sobě neuklidili.
Reklamuji již třetí týden jejich" kvalitní" práci a nic, měl přijet technik, nedostavil se. Telefony neberou, nereagují. Absolutně nedoporučuji.

Pajo  (9.11.2016 14:06)

OKNA MACEK V MLADEJ BOLESLAVY NEODPoRUCAM NIKOMI TO JE NAJHORSIA FIRMA CO MOZE EXISTOVAT JA UŽ ČAKÁM NA OKNA VIAC NEZ 2 MESIACE , dva krád spatne vyrobené a zmerane tak dúfam do Vianoc to konečne budú mit som stoho zúfalá...... :(

Honza  (24.9.2016 23:20)

Supr díky za odpověď to jsem potřeboval slyšet ;)

Denino  (20.9.2016 23:33)

Okna namontovali během dne, přesně v termínu který nám dali, vše po sobě uklidili a bylo. Ideál.

Honza  (14.9.2016 20:39)

Okna z české výroby přesně hledáme, nechceme žádné šunty, takže ta firma okna.eu je teď v našem výběru na 1.místě, jak dlouho trvala montáž?

Denino  (30.8.2016 22:28)

Známí mě od níže zmíněných firem zrazovali a nakonec jsme to zkusili i když jsme nedostali osobní doporučení s firmou Okna.eu, líbilo se nám že výroba oken probíhá v Česku a na Slovensku, a jsme nakonec rádi, okna jsou kvalitní, výborně těsní a celková komunikace s firmou byla bezproblémová. Tak doporučuji, snad to někomu pomůže jak to tady tak čtu.

Lenka  (15.8.2016 7:52)

Já zatím nemám žádné zkušenosti a proto hledám a čtu recenze abych věděla a nejvíc mě naštve, když už asi po 4tý čtu na různých stránkách to samé kladné hodnocení, ta samá věta bez žádné odchylky. Příde mi to podezřelé. Jako by si tu někdo sám uděloval kladná hodnocení a jak já jako mám zjistit jaká ta firma vlasně je? Tady někdo píše že nechce Polsko a že macek vyráb v Hodoníně. No na jejich stránkách mají napsáno že vyrábějí z profilu Veka, Salamander a Dobroplqast. Salamander a Dobroplast je jasné Polsko a u Veka je původ nejasný. Se podívejte na stránky. Kde mám záruky že to není taky Polsko? Všeobecně je známé že polsko vyrábí šunty. Stačilo mi koupit si skleničku vyráběnou v Rusku a tu samou v Polsku. Ta polská se rosipala jen se s ní trochu ťuklo. Takže prosím dávejte sem hodnocení jen skutečná. Kdo se v tom má pak vyznat když čte to samé hodnocení na xtý stránce

Jarda Třebíč  (5.8.2016 11:36)

Okna Macek-měnil jsem na domě 9 oken-8 mi dodala firma Veka-plast,po montáži a zaplacení se ztratila ze světa.Jsem hlupák,že jsem zaplatil s nedodělky-chybí sítě do oken a záslepky šroubů,jednatel firmy,pan Vlček mi po tel.dohodě slíbyl zaslat kompenzaci-4000kč.Nestalo se tak,ani nezvedá telefon.
Takže s posledním oknem jsem oslovil firmu Macek a vše v pohodě,okno co jsem chtěl,v termínu,montážníci šikovní.
Mohu jen doporučit.Navíc okna od firmy Veka-plast vyráběná v Polsku.Firma Macek-Hodonín.Rozdíl je znatelný

res.vsetin  (26.7.2016 13:07)

Vekra lže zákazníkům, pomlouvá konkurenci přičemž kvalita jejich výrobků a služeb je na tragické úrovni. Veškeré pomluvy okenářských společností na internetu piše právě Vekra s cílem očernit konkurenci a na jejich úkor získat zakázky.

Podívejte se na kvalitu MADE IN VEKRA ZDE: www.oknavekra.eu

Jaroslav  (25.7.2016 9:23)

Dobry den - ja poptaval vic firem ale nejlepsi cenu mel Macek. Termin co mi slibila pani na prodejne taky dodrzely - a z toho jsem mel strach. Po domluve prijeli montovat v sobotu. Doporucili mi profil Salamander a okna vypadaji dobre takze ja urcite doporucuju. Pri montazi zadny problemy nebyly - pouklizeli a jeli pryc.

Roman Mladá Boleslav  (23.6.2016 13:37)

Požádal jsem o cenovou kalkulaci na velmi atypický profil balkónových dveří. Zadal jsem to u dvou výrobců, druhého nebudu jmenovat, aby to nebylo bráno jako reklama. Zatím co od druhého jsem dostal kalkulaci během tří dnů a navíc byly zpracovány dvě varianty dveří, u oken Macek to trvalo 15 dní abych se nakonec dozvěděl, že to nejsou schopni vyrobit. Takže za mně Okna Macek palec dolu.

Martina, Ostrava  (14.6.2016 7:41)

Plastová okna od Macka máme na domě už asi 3 roky a fungují bez chybičky. Na montáž tenkrát dohlížel manžel a byl velmi spokojený. Teď jsme si navíc po delším rozhodování objednali i interiérové dveře a nemohli jsme udělat líp - dveře jsou kvalitní, vypadají nádherně a hlavně nám kompletně změnili vzhled celé vnitřní části domu k lepšímu. Udělá to opravdu hodně - vypadá to tu jako ve vile :-)

Luboš, Prostějov  (20.5.2016 15:13)

Okna Macek, vezmi klacek. Patřím také mezi ty nespokojené. Objednávka, zaměření super. Dodání dle termínu ano. Při montáži zjištěné jedno okno praské, neopovídající klika dveří, vedné těsnění v oknech, oděrky v barvě se neřeší a výsledek, mohl jsem volat kam chtěl a nikdo to z Oken Macek neřeší. Zakázka je zaplacená tak proč něco řešit.

Josef, Jablonec  (6.5.2016 8:46)

Negativní recenze jsou a budou vždy více než ty pozitivní...Spokojený člověk má málokdy potřebu se vyjádřit. Schválně jsem čekal až na úplné dokončení zakázky a vyjádřím se teď velmi rád - absolutní spokojenost! Vše již od prvního kontaktu s velmi milou slečnou na pobočce (p. Hrubá) až po montáž samotných oken. Montážníci byli slušná a veselá parta, radost je pozorovat. Takže za mě určitě ano

Plzensko...  (4.5.2016 17:52)

Protože jsem četl recenze až po objednání tak jsem se docela bál...Ale,dnes jsem nevychazel z údivu,pánové právě odjeli,a jak pracují a firma funguje tak to je radost se koukat..Za naši rodinu klobouk dolů. .Všem doporučujeme Macka.....Potřebuji ještě dveře a určitě zavolám opět fy.Macek.

Marcela, Ostrava  (28.4.2016 14:18)

Vřele doporučuji, maximální spokojenost, montáž provedena i o svátcích dle dohody. Seřízení oken po namontování bez sebemenších potíží. Okna fungují již 3 roky bez problémů. Komunikace s výrobnou v Dubňanech byla rovněž bez komplikací (nikoliv z Polska, jak někteří mylně uvádějí).

Zpokojeny.  (17.4.2016 10:20)

Mám taktéž okna od fy.Macek.Montáž proběhla bez sebemenšího problémů. Nejaka odpadla omítka. .ale je to přece stavební činnost.Pánové, ,ale vše uvedli do pořádku, dokonale povysavali a vše předvedli. Mohu jen doporučit. ..A na negativních komentářích možná taky něco bude.ale je to jen o lidech...a jak jste připraveni na samotnou montáž. .ja měl skupinu 7 pánové to měli na autě. Tak at se jim daří dále dělají firmě dobré jméno. ....jen tak dál. ..Dobrá okenarska zpolecnost....

Karel Přibyl  (13.4.2016 7:41)

Osobně nechápu většinu negativních komentářů tady - mám na RD okna i vchodové dveře od Okna Macek (rok montáže 2015) a nemůžu být více spokojen. Veškerá komunikace bez chybičky, samotná montáž (velmi rychlá) i produkty fungují bez nejmenšího problému. Doporučuju dál a nejsem jediný. Jak vidím psáno už níže, je potřeba si uvědomit, že z velké části je vše také o zákazníkovi.

Ladik Chýlek  (12.4.2016 23:17)

Zapravili mi je křivo neumí to Ládik

AD  (6.3.2016 8:25)

Okna Macek nikdy!!
Termíny nedodržují a při montáži asi mozek nepoužívají!
Okno, které bylo při montáži nalepeno na pevno, klidně nechají na skle samolepku z vnitřní strany, kterou už nelze odstranit.
Jelikož zde není přístup z vnitřní strany, bude nám bílý čtverec na okně zářit navenek. Přitom stačilo tak málo, sloupnout nálepku. Musíte stále hlídat, co dělají a jak!!!

JH  (20.2.2016 16:02)

Okna Macek jedinkrát a naposledy! Při zaměření na první dojem vše v pořádku, ale pokud si o montáži něco víc zjistíte, dozvíte se že dostanete pouze ořezaný a nejnutnější základ, aby okna vůbec džela ve zdi. Amatéři!

Dodržení termínu, který si sami určili? Výsměch!


Jarka  (12.11.2015 19:30)

Jsem velmi nespokojena. Objednali jsme si okna i dveře z hliniku bohužel po 10 tydnech konecne vse dorazilo ale rám okna byl hodne poškrabanej. Tak nam namontovali aspon dveřeale nejak je zapomneli seridit. Pak mi volali,za dalších 14 dní že teda uz maji okna. Bohužel nebili moc ochotni (se domluvit) nakonec jsme se domluvili na12.11 mez 14-16:00 v praci jsem si vzala dovolenou vše připravila a cekala,az dorazi. V 14:30 už jsem byla lechce nervozni tak jsem zavolala na tu linku. Bohuzel vse dopadlo špatne jsou nespolehlivý. A nikomu je nikdy nedoporučím. Budu cekat další týden a mozna se neco az budou mi volny termin naaa montaz. Jem zvedava kolik bude ta kompenzace NEDOPORUČUJI!!!!

Adéla Gregorová  (9.11.2015 12:13)

Za mne naprostá katastrofa. Zaplatila jsem v 1/2 srpna, dveře do teď nemám. Nejprve mi poslali smlouvu na úplně jiný produkt. Po opravě ji 2 týdny zapomněli poslat do výroby. Poté se zjistilo, že mají chybu na webu. Opět předělávka smlouvy. Teď už 3x změnili datum montáže. Nejnovější termín 16/11. Tzn 3 měsíce od zaplacení. Už nikdy více!

M. Tomášková  (26.8.2015 11:32)

Okna Macek mohu jen doporučit. V RD mám od nich dřevěná okna meranti již řadu let a po dobrých zkušenostech jsme si nechali udělat plastová okna v bytovce v panelovém domě. I to je už cca 5 let a jsou v naprostém pořádku. (Možná jsou z Polska, proti jakýmkoliv polským výrobkům nic nemám.)
Veškerá jednání i servis byl ze strany Okna Macek vždy vstřícný, všechny termíny dodrženy. Nechápu některá negativní stanoviska v této diskuzi. Nezáleží také trochu na zákazníkovi ?

Jan Houdek  (7.6.2015 20:05)

Okna Macek jsou totální šmejd, hodí se tak akorát do chlívku, ale na bydlení určitě ne

Jan Houdek  (5.6.2015 15:08)

Okna macek kvalitní firma, dobrá cena. muzu len doporucit

Leona Krátká  (5.6.2015 15:06)

S firmou jsme byli maximálně spokojeni, skvělý přístup a hlavně nabízí bezplatný servis, což je pro nás rozhodující faktor

Nela  (29.5.2015 1:15)

Dobrý den, při výběru plastových oken pro náš rodinný dům jsme hledali firmu s dlouholetou tradicí a kvalitními výrobky za rozumnou cenu. Vybrali jsme okna Macek a jsme velice spokojeni nejen s přístupem paní na pobočce, ale také se zaměřovacím technikem a s následnou montáží oken.

Macek  (18.5.2015 11:24)

Vyváží polský plastový odpad k nám...

Petr  (15.5.2015 20:11)

Macek je totální polský šunt....tím bych se nechlubil

Eliška  (15.5.2015 9:41)

Doporučuji Okna Macek skvělý přístup. Vše proběhlo v naprotýn pořádku.

Andrea  (10.5.2015 13:50)

Vybírala jsem z více firem a nakonec jsem vybrala Okna Macek, jsou na trhu dlouho. Paní na pobočce mi poradila. Montáž proběhla v pořádku. Montážníci byli rychlí.

Karolína Jánská  (7.5.2015 10:02)

Dobrý den, po dlouhém přemýšlením, ketrá okna vybereme jsem zvolili Okna Macek. NAbízí bezplatný servis, ptříjemné vystupování a vstřícnost. Paní, s kterou jsem zakázku řešila byla moc fajn, vždy mi dobře poradila. Okna máme asi 5 let a problémy žádné nemáme, pouze seřízení oken - což je běžné. Tuto firmu jsem doporučila i své kolegyni, má od nich interiérové dveře za slušnou cenu a vypadí jak masivní. Takže Okna Macek můžu jen doporučit :-)

Martin T.  (5.5.2015 12:41)

Minulý rok jsme poptávali několik firem,z toho Okna Macek nebyli úplně nejlevnější.Nechávali jsme dělat druhou polovinu rodinného domku cca 5 oken.Cena byla sice dražší asi o dva tisíce než ostatní menší firmy od kterých jsme měli také cenovou nabídku,ale rozhodli jsme se pro Macka a jsme spokojeni.První polovina oken byla od jiné menší firmy,která bohužel zkrachovala a teť se nemáme na koho obrátit s reklamací a jsou tam samé problémy.Takže určitě lepší si připlatit za kvalitu práce a firmu,která jen tak nezkrachuje.

Michaela  (4.5.2015 9:26)

je spoustu firem na trhu a každý nabízí své, my jsme se rozhodli pro Okna Macek. Podle jednání, vstřícnosti a ochoty paní na pobočce jsme tuto firmu vybrali, i když cena nebyla nejnižší, garantují mi záruční i pozáruční servis. Objednávku jsme prováděli na doporučení od sousedů, kteří mají od Okna Macek jak okna, tak i interiérové dveře a garážová vrata. Upřímně si myslím, že je fajn mít vše od jedné firmy.

Blanka S.  (1.5.2015 18:42)

U firmy Okna Macek jsme realizovali několikrát v průběhu 10 let včetně našich známých, kterým jsme tuto firmu po našich dobrých zkušenostech doporučili. Okna jsme měnili na etapy, takže nebyl i po letech problém s dodání stejného profilu a služby na vysoké úrovni zůstaly taky. Za sebe mohu jen doporučit.

Hanka  (1.5.2015 17:03)

My okna od Macka máme. Minulý rok jsme udělali půlku baráku. Zima v pohodě. A v létě budeme dělat druhou půlku. Naprostá spokojenost.Okna Macek mohu jen doporučit.

Okna z Polska  (23.3.2015 15:03)

Výroba oken v Polsku tak není ničím, za co by se nějaká společnost měla stydět. Vždy záleží na výrobci, na jeho standardech a přístupu k výrobě, takže i Okna Macek. Není důležité, kde jsou továrny situovány. Okna z Polska, stejně jako okna odjinud, musí splňovat evropské normy. Jedině tak se mohou dostat do oběhu.

david  (25.1.2015 22:02)

Macek okna NIKDY !!!!!!!!!!!!!!! NECHÁVÁ SI TO VOZIT Z PL od Fa.DAKO a tady se tváří jako český výrobce FUJ .Prodat za draho to uměj

Pavlína z Loun  (19.1.2015 23:46)

No u nás v bytovém domě technik, když jsem se s ním začala bavit o přerušení tepelného mostu, vypadalo jako že chápe, ale výsledek balkonových dveří katastrofa, přelézáme cca 15 cm vysoký rám,tepelný most je stále. Jen zaplní díru která je po vybourání a u výměny v paneláku se vůbec nepřemýšlí, ani OSBD, ani technik, vyžádání projektové dokumentace proč by to dělali. Jinak výroba z polska.Čím více o oknech víte tím lépe.A odborníkům říci jak se to má dělat.To je moje domněnka.Montáž s parotěsnou zábranou je na vyžádání, kdo to neví má smůlu.Takže uvidíme co ukáže čas.

Petr z Břeclavi  (26.11.2014 19:33)

Za nás naprostá spokojenost. Výrobce má na rozdíl některých garážistů a přeprodávačů tradici, ve které určitě chtějí pokračovat :-) Takže kvalitu si musí Okna Macek podržet. I vzhledem ke konkurenci, která má minimální náklady, které si drží pouze smluvními prodejci, za které určitě nemohou dát ruku do ohně. Co jsem si zjišťoval, tak všichni prodejci i servisáci produktů od Macka jsou jejich zaměstnanci.

jan  (13.10.2014 22:37)

eko okna pan slotarski je zloděj co krade díky zálohám na materiál a je falešný nebot soudně nevyhrajete všechcen majetek má na příbuzné

Novotný Brno  (29.7.2014 8:37)

No až na to že je to polsko všechno tak dobrý no.. jo a trošku to žloutne ale jinak naprostá (ne)spokojenost:)

Andrea  (20.5.2014 17:49)

Prosím Vás lidi, než si dáte okna, zjistěte spokojenost s firmou. Ne jako já, že budete koukat kolem baráku která firma na okna je tam nejčastěji a uvidíte firmu Okna Macek...... fakt mi nedošlo, že jezdí tak často na reklamace. Až z vlastní zkušenosti. Když už se pro ně rozhodnete, musíte je kontrolovat už při vybourávání ....... Tahle sranda mě ještě bude stát hodně nervů a času a to nepočítám tu dobu co jsem na ně šetřila.

maca  (17.12.2013 22:35)

jen pro upřesněni,pan macek firmu neprodal,pouza vyroba se přemístila,to je vše....

macaudio  (7.12.2013 5:35)

Okna Macek klidně znovu. Žádný problém a vše funguje, jak má. Takže za mě spokojenost. A vy si říkejte co chcete. Je mi to upřímně jedno...

cibulka Brno  (31.10.2013 7:46)

Okna Macek Nikdy už více.Neakceptují reklamaci hrají mrtvého brouka.Nezapomínáme firmo Macek my jsme se na peníze které jsme Vám zaplatily nadřely.

Staza  (14.9.2013 15:15)

S firmou Okna Macek máme právě čerstvou zkušenost. Oslovili jsme je po internetu a vytvořili nám zdarma návrh na osazení oken i venkovních dveří. Po naší objednávce technik vše změřil. Veškerá jednání s firmou byla opravdu na úrovni. Rychle reagovali na naše přání pozměnit objednávku i změnit dobu dodání. Pracovníci firmy byli většinou vstřícní a ochotní. Reklamace (odřené okno, doizolování a výměna žaluzie) byla velmi rychle vyřízena. Jednání bezproblémové. Od lepidla sice zůstala špína, od štuku také, ale - popravdě - nečekala jsem, že ti chlapi vezmou do ruky kbelík vody s Jarem a budou tu vše cídit až do vysokého lesku. Stejně jsme měli objednané ještě malíře. To bych se pak také mohla vztekat, že pod okny zůstala nějaká ta malta. Nikdo mi nevnucoval, že tahle okna jsou nejlepší. Prostě cena byla na naše poměry vcelku příznivá. Čas ukáže, jestli se okna za pár let začnou rozpadat, či ne. Zatím ale jsou perfektní, dobře těsní, těsnění vůbec není tvrdé, dokonce tlumí i hluk, je s nimi mnohem míň práce, než s těmi starými, pěkně se myjí, lépe vypadají. Takže teď už nám zbývá jen čekat a doufat, že nezačnou žloutnout (jak píše Martin), nebo že povolí panty a okna se vyvěsí (jak píše Honza). Ale na to máme údajně 2-3 roky času :-)

Lukáš  (12.9.2013 14:19)

S dodací dobou ani kvalitou oken nemám žádný problém. Po rozbalení ale na rámu zůstaly fleky od lepidla. Musel jsem je poměrně pracně odstraňovat čističem na plastová okna VEKANOL.
Pokud máte stejný problém, vyzkoušejte třeba ještě zelený Cif, jinak odkaz na vekanol najdete zde (http://www.peceookna.cz/cistic-plastovach-oken-vekanol)

RE:ANNA  (19.3.2013 20:42)

Paní Anno.nezměnilo se vedení.Ale pan firmu macek prodal a začal brát okna z polska.To je celá věda

RE:Vladimír  (19.3.2013 20:40)

Souhlasím s vámi.Pán od Macka zákazníkům nabízí své výrobky že jsou nejlepší na světě a firmy co jsou slušné a prodávají kvalitně strašně shazuje a vykládá o nich že mají okna k ničemu a šity atd...snaží se prodat za každou cenu a když zákazník nechce přistoupit,tak mu začne nesmyslně dávat slevy tak,že za ty prachy není ani nákup oken.Z kama ty okna pak jsou???A co to asi může být za super kvalitu??Lituji vás pane Vladimíre,bohužel je plno lidí co mu na to skočí a následně se spálí...Nikomu to nepřeji.Nikdy neberte okna za super podezdřele levné ceny a natož od člověka co haní ostatní prodejce.To je potom zoufalec a ne obchodník!!!Bohužel v dnešní době lidi koukají na cenu a zbytek je jim lhostejný ale nemělo by to tak být

Re:RE: OKPO  (19.3.2013 15:26)

Nevím však, jestli si to zákazníci vůbec uvědomují. Podle mne si každý z nich myslí, že dnes je to drahé, zítra to bude levnější a pozítří to bude zadarmo..... Které firmy mají problémy, víte to někdo?

OKPO  (19.3.2013 7:57)

Okpo žádné podvody neudělalo, pouze doplatilo na prodělečné ceny plastových oken v posledních několika letech. Úplně stejně dopadne většina okenářských firem do konce tohoto roku, pokud se nedomluví na zvýšení cen. Jordán, Okpo a jiné byly pouze první. Nevěříte?

Vladimír  (11.3.2013 0:23)

Nemohu doporučit. Dodací doba 6-10 týdnů. Po 10 týdnech dovezi prasklé okno a daší dva měsíce jsem čekal na výměnu v měsících leden-únor. 2 měsíce po termínu dodání. Okno mělo hodnotu 15000,-, ve smlouvě měli smluvní penále 0,03 procenta za každý den zpoždění dodávky. Přesto jsem firmu požádal pouze o uhrazení nákladů na zřízení zabednění se zateplením polystyrenem v hodnotě 3000,-kč. Bylo mi odpuštěno pouze 353,-kč.....podotýkám za 2 měsíční zpoždění. Arogantní chování vedoucího montérů.. Už nikdy víc.

Jarda  (1.3.2013 19:20)

Přístup na pobočce,máme nejlepší okna,přece vám nikdo neřekne že kupuje okna v Polsku ne??by byl sám proti sobě.Tam jde o prachy a udělat to trochu slušně.v dnešní době laik vůbec neví co je na tom dobře nebo co špatně,to se ukáže časem...A pán co píše o trojskle,tak trojsklo je rols rojs mezy skly se super tepelně i hlukově izolačními vlastnostmi,akorát musí být v kvalitních oknech a na kvalitním kování.Nejlépe Maco multimatic,nebo třeba GU,kování winkhaus a podobné neznámé značky jsou neštelovatelné šmejdy co se začnou velice brzo lámat,proto v kvalitním okně na kvalitním kování bez problému

Martin  (1.3.2013 19:14)

Zdravím.Okna Macek jsou Poláci jak svina...Jde to poznat jak se dá za levno nakoupit v Polsku a za draho prodat tady...Ze začátku možná první rok vše ok ale pak se začne něco kazit a co pak s tím???já bych raději vybíral okna od velkých českých výrobců a ne svoz z Polska...Na levných oknech nebo Polských je vždycky něco podezdřelého,proto kvalitní okna nemůžou být nejlevnější že?Ale dají se sehnat i Česká se suprovou kvalitou za přijatelnou cenu.Máme Gealan S8000IQ a vše úplně super.I ty okna jdou poznat že je to dělané z úplně jiných materiálů,Máme bílé a když vidím u sousedů jak jim to žloutne a my je máme krásně bílé,tak jsme vybrali dobře.Takže Macek a Polsko???Nikdy!!!Z Polska nikdy nedošlo nic dobrýho :D

Petr  (25.2.2013 22:32)

Doobjednával jsem si 3ks oken (původní zakázka 6 let stará, vyrobená v česku bez problémů) a jde vidět opravdu přesun do polska, okna od začátku jdou těžče zavírat a těsnění na nich je strašně tvrdé

pro Léňu  (28.1.2013 7:51)

Všechny dnešní ceny oken jsou na úkor kvality, proto okna stojí tolik, kolik stojí. Opravdu kvalitní okna jsou asi o 30 až 50% dražší než běžné ceny..............

anna  (20.1.2013 19:27)

Máme okna Macek čtvrtým rokem.Tehdy bylo vše ok.Jak jednání,tak tecnici i montéři.Dělali nám celou bytovku a plno domů po okolí.Všicni spokojeni.To ještě okna nebyla z Polska.U jednoho byla jen reklamace na jednu žaluzii na to přišli již montéři.Přivezli novou.Docela mě negat.reakce překvapuje.Ale jsme jen lidé chybující.Dostali jsme příručku i ústní informaci jak s okny zacházet.Ale slyšela jsem,že se změnilo vedení.

Petra B.  (14.12.2012 15:47)

Okna máme od Macka už asi rok a půl zatím je vše OK. Všechno proběhlo v naprostém pořádku od cenové nabídky přímo na pobočce, přes zaměření technikem až po montáž. Tímto jim děkuji.

Monika  (12.12.2012 10:29)

Jsem ta paní z pobočky v Jičíně, letos jsem nemocná nebyla.

Michal.H  (30.11.2012 11:23)

ja si obědnal okna v jičíně a pani tam je taky nemocná tak se asi přidávám do klubu.

Jarmila  (27.11.2012 18:23)

Tak jsem se rozhodovali mezi okny Macek a Ševčík.Nakonec po návštěvě na obou pobočkách jsem se rozhodla pro Ševčíka.Vše proběhlo k mím obavám z výměny oken k velké spokojenosti.Přijela tak fajn parta chlapů s vedoucím skupiny panem Kolajou. Práce ji jen hrála od rukou.Chtěla bych jim moc poděkovat.Foltýnovi z Lužic

Tomáš  (8.11.2012 16:35)

kvalita šla hodně dolů vyměnili jsme již druhý dům od Macka a co přesunul výrobu do Polska je to nebe a dudy!!!!

A.Cibulka Brno  (6.11.2012 10:16)

Mohu hodnotit,máme okna trojskla od Macka jeden rok, okna byli o 4-5cm menší než měli být, vše opravila pěna.Zima léto a okna se kroutí v pěně a omítka praská.Už nikdyVaše okna pane Macek.

Renata  (28.9.2012 20:58)

výborní, naprostá spokojenost, mohu vřele doporučit - okna jsou nádherná (salamander), montáž rychlá, zedníci precizní, všichni moc příjemní - děkujeme!

petr  (9.8.2012 16:45)

macek ma okna z polska,a jsou to nejhorsi okna na trhu

Pavel  (19.7.2012 19:24)

Čtu si vaše příspěvky a říkám si, že firma bez "reklamací" asi neexistuje, ať si necháte udělat okna od jakékoliv firmy, vždycky je nějaké to riziko, že se něco stane. Moji rodiče si od Okna Macek nechali udělat začátkem roku okna a jsou spokojeni, jednání bylo na úrovni, poradili a montáž proběhla jak měla, jen jedna síťka na okně neseděla, ale tu dodali novou.Nebyli úplně nejlevnější, ale je vidět, že vědí co dělají. Takže můžeme jen doporučit!

Jindra  (6.6.2012 13:58)

Nebuďte jak malé děti. Zjistěte si informace (není to tak těžké), kde se skutečně vyrábí okna firmy. A možná budete přkvapeni, pokud Vám řeknou pravdu...

Pitomec  (30.5.2012 16:38)

Ano jsem Pitomec nechal jsem se oblbnout reklamou okna Macek.

Tereza  (28.3.2012 14:34)

Dobrý den, taky se zatím rozhodujeme ohledně výměny oken. Byla jsem i na pobočce firmy Okna Macek v Hradci Králové a přístup paní byl velmi příjemný. Ochotně nám vše ukázala, poradila a dokonce snad jako jediná firma vypracovala nabídku přímo na místě. Zatím nejsem 100% rozhodnutá, protože máme i levnější nabídky, ale přístup zde byl zatím nejlepší.

Radek  (7.3.2012 13:05)

Dobrý den, já jsem slyšel, že firma Okna Macek je jedna z nejlepších. Chystáme teď na jaře rekonstrukci domu i s výměnou oken a chci se na ně obrátit. Sám jsem zvědav. Měnili okna u sousedů a ti jsou spokojení.

Jana  (5.3.2012 15:33)

Dobrý den,reaguji na Vaše negativní příspěvky k fi Okna Macek.Nechali jsme si dělat okna do rodinného domu a musím je pochválit - jak pobočku,tak dobu dodání i montáž byla v pohodě.Okna jsou pěkná a já osobně DOPORUČUJI!!!

Cibulka  (19.1.2012 9:17)

Dobrý den o Vánocích diskutujeme co bylo pěkne a opak v tom roce, jen pohled na okna od f.Macek diskuse konči.Už nikdy okna Macek.Nezapomenem a jsme stále duslední.Cibulka Brno

Petr  (20.12.2011 21:51)

Mám od nich osazeny okna v II patrovém domě cca 2 roky. Při instalaci byl v jednom křídle vlisovaný nepořádek, vy měnili během pár dnů celé sklo. Dům ji situován na rzšnou ulici a do klidné zahrady. Okna na rušnou ulici pracují a technik mi je 2x seřizoval, vždy vcelku rychlá odezva. Okna do zahrady jsou bez problémů.

lea  (5.10.2011 21:52)

Měli jsme s firmou Macek dvakrát zkušenost. V roce 2005 dobrou, v roce 2010 podstatně horší. Komunikace na pobočce nebyla pružná, termín nebyl dodržen, kvalita není prvotřídní.
Co se týče technika, neporadil, jen se ptal, jak to chceme. Nedoporučuji


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x