Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 

Aluplast

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Pevjkn  (19.7.2024 0:09)

atorlip medication - <a href="https://infoxheartmed.com/lisinopril/">how to get lisinopril without a prescription</a> buy bystolic without a prescription

Jana  (1.9.2016 13:28)

Známý nám doporučil firmu Vokno, která plastová okna vyrábí i montuje. Po šesti letech, co náš rodinný dům zdobí kvalitní okna, jsme spokojeni a tuto firmu můžeme jenom doporučit.

Martin  (5.8.2015 13:28)

Koupil jsem si okna u jednoho velkého českého výrobce, kde jsem se byl předem podívat i na výrobu a s okny jsem spokojen.
Jenže pravidelně, týden co týden tam jezdí napěchované polské kamiony a dovážejí svá okna. Opravdu ve velkém. Dokonce jsou už z Polska opatřené i českými štítky. Nedalo mi to a trochu jsem pátral, tak ten samý polský výrobce vyrábí stejná okna pod svou značkou, nebo i pod jakoukoliv jinou značkou. Pokud to má ale český štítek, líp se to prodává. Došlo mi také, že výrobní linka která má například kapacitu jen 30 okenních jednotek denně a ještě 2 dni v týdnu stojí, nemůže vyrobit 200 okenních jednotek denně. Proč vyrábět a modernizovat, když za nižší cenu to lze koupit v Polsku? Jenže o tom se tu nemluví, a také německý Lidl nás vybízí ,,nakupujte hezky česky" Hezky česky, znamená v tomto případě, pěkně draze, dráž než kdekoliv v Evropě.

zdenek  (11.5.2015 20:13)

dobrý den plánuji vyměnit okna doporučíte firmu art okna z Hradce Králové s profily aluplast ?

Pavel  (3.4.2015 12:01)

Karol. Já v té fabrice dělám. A polský kamion jsem ještě neviděl. Nejsi náhodou z konkurence?

Karol  (30.6.2014 9:39)

Pane Petr Navrátil, Slovaktual je zaručeně z Německa...?,??
Bratranec na Slovensku bydlí nedaleko fabriky Slovaktual.
Stále se tam vykládají polské kamióny s okny . Je jich opravdu mnoho :-) Že jsou to německá okna, může věřit jenom naivka.

Jitka  (7.3.2014 8:57)

Musím akutně najít dobrou firmu na výměnu oken, jsem z okolí Prahy a samozřejmě bych ráda levnější a kvalitní plast. okna a dobrou firmu, která je schopná vyhotovit zakázku do 4 až 5-ti týdnů. Poradí mi někdo zkušený? Děkuji.

Petr Navrátil  (26.11.2013 0:17)

Ahoj, myslím si, ze pokud chce někdo okno z profilu aluplast, tak Slovaktual standard id 5000 je na svou přiměřenou cenu už fakt dost dobre okno!!! Tři těsnění nemá každy druhy výrobce !
Koupil jsem od Slovaktualu v Moravanech a jsem spokojeny... www.thermpasiv.cz!
Porovnal jsem spoustu profilu, ale tento je za přijatelné peníze hodně muziky ...:) Bacha na prodejce, kteří nabízí aluplast z Polska! Slovaktual je zaručeně z Německa...

Majka  (12.5.2013 11:01)

Dobrý den, koupili jsme starší domek a potřebovali bychom vyměnit stará okna za plastová, ale naprosto se v nabídce oken a firem nevyznáme. Na jedné internetové stránce jsme si dali inzerát, ale cena se liší až o 50 tisíc, tedy máme obavy, aby jsme nenaletěli (levnější nabídka je lákavá).

Roman  (23.1.2013 12:36)

Zabývám se prodejem a montáží oken a myslím , že profily jsou na stejné úrovni . Osobně upřednostňuji Gealan .

Roman  (8.1.2013 19:57)

Chtěl bych se zeptat, který s níže uvedených okeních profilů je nejkvalitnější, jestli Aluplast, Deceuninck, nebo Gealan. Osobně si myslím, že Aluplast, ale zajímal by mě názor někoho kdo těmto okením profilům rozumí. Děkuji za vaše odpovědi.

Baroch Okna  (7.1.2013 8:37)

Souhlasím s uživatelem Kudla. Naše firma poslouchá zákazníka a snaží se mu ve všech směrech vyjít vstříc. Avšak vybírání záloh souvisí s výrobou určitých rozměrů oken, které se v případě odmítnutí zákazníkem málo kdy podaří prodat jinam, což může být poté ztrátové pro firmu. Zatím se nám však za 19 let naší působnosti na českém trhu nestalo, že by zákazník odmítl dodání oken nebo měl problémy z kvalitou. Záleží na firemní politice. Zda chce vydělat peníze prodejem nekvalitních oken za cenu špatné pověsti, což má za příčinu poklesu zakázek, nebo chce prodávat kvalitní okna dlouhodobě s dobrou pověstí. Chtěl bych také reagovat na to, že se od plastových oken ustupuje, což je možná pravda, ale souvisí to právě s prodejem nekvalitních oken, protože záleží na kvalitě oken, jelikož dnes jsou některá plastová okna ve stejné kvalitě jako dřevěná.
Nelze však kvůli pár špatným firmám házet všechny do jednoho pytle.

Roman  (3.1.2013 21:09)

Chtěl bych se zeptat, který s níže uvedených okeních profilů je nejkvalitnější, jestli Aluplast, Deceuninck, nebo Gealan. Osobně si myslím, že Aluplast, ale zajímal by mě názor někoho kdo těmto okením profilům rozumí. Děkuji za vaše odpovědi.


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x