Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 

Salamander

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Karel  (25.4.2018 23:31)

Dobrý den sháním rozšiřovací profil pro Salamander okna šířka profilu 72mm můžete mi prosím poradit?

Ivana  (25.6.2015 21:16)

Dobrý den, naše zkušenost s firmou Ryzí okna je velmi pozitivní. Máme okna s profilem salamander a zdají se nám být velmi kvalitní, samozřejmě nejsem odborník, ale okna se nerosí, nikudy neproudí vzduch a ani zvuk z venku. S komunikací žádný zásadní problém nebyl, někdy se stalo, že měli obsazený telefon, ale někdo se hned potom ozval. Oproti předchozím oknům 100% zlepšení, můžu doporučit.

Marie  (16.5.2015 21:43)

Máte prosím někdo zkušenost s firmou Ryzí okna? Poptáváme plastová okna a rozhodujeme se.

ilona  (28.10.2014 10:21)

máte prosím někdo zkušenosti s okny, rsp. firmou Ryzí okna? Poptávala jsem cenovou kalkulaci, pan Adam Žák byl velice vstřícný a příjemná komunikace s nim. Avšak tím to prozatím končí. Přislíbil termín zaslání kalkulace, doposud ji nemám. Opakovaně jsem ho kontaktovala, vždy se omluvil, posypal hlavu popelem, přislíbil, že ted už určitě, ale.... Chápu, že se může stát, ale začínám mít nepříjemné pocity. Máte li někdo s touto firmou, či panem Adamem Žákem nějaké zkušenosti, budu ráda za každé info. Tuto fi jsem zvolila především proto, že mimo jiné dělají též okna zn. Salamander, která má profil prvoplast, tudíž nejbělejší bílá mezi profily, bez příměsí olova, 100% PVC, taktéž zaručující stálobarevnost. Navíc profil tř. A, což je také velice důležité a v neposlední řadě i desing. Toto vše podtrhuje i garance záruky 10 let.

Libor  (27.8.2014 13:44)

Pořídil jsem okna od Vekry s tím to profilem, protože dělají hlubší usazení skla do rámu 30mm. Poradil mi to kámoš, že to pomáhá proti rosení oken v rozích a kolem spodního rámu. Nikde se nic nerosí, montáž v poho, takže celková spokojenost.

Radim  (13.6.2014 16:10)

Salamander je kvalitní německý profil, proto jej má ve své nabídce více firem. Tento profil mám i na svých oknech od Vekry, ale přesto jsem chtěl mít jistotu původu, tak jsem si nechal vystavit certifikát o tomto původu. nemají s tím problém, doporučuju.

Petr  (8.8.2013 23:15)

Dobrý den
,mám namontována okna zn.Salamandr v roce 1999.Nyní jsem zjistil,že z důvodu špatného seřízení se mi vydřely západky na jednom okně.Jedná se o dvojkřídlé okno s pravým otvíráním rozměru 150X150cm.Na kování je číslo 6.22 978 a 6.22 979.Je možno tyto díly ještě objednat?Firma,která mi okna montovala již bohužel neexistuje,a tak nevím,na koho se mám obrátit.
Děkuji za odpověd a přeji hezký den.Petr Matulík

Milan  (3.3.2013 12:00)

Macek bere polsko!!!RI okna vlastní výroba.Bacha na to

Tomáš  (8.11.2012 16:36)

Záleží od jakého výrobce máte okna. Mám od RI Okna největší dodavatel salamanderu a problém se sváry nemám

Renata  (28.9.2012 20:56)

zatím super - salamander streamline od Okna Macek

Eva  (25.9.2011 21:00)

Plastová okna Salamandr mají při otevřeném okně ve všech rozích ponechány plastové sváry-příškvarky.To by tam určitě být nemělo.Je to ošklivé a drží se u toho nečistota.
Je to jako neobroušený,zapomenutý svár.


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x