Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 

Vchodové dveře

Dveře – udělejte ze starých nové

Většinou první věcí, která upoutá vaši pozornost při vstupu do domu či bytu a posléze do jednotlivých místností, jsou dveře. Dveře ovšem mají, stejně jako jiné, často používané věci, omezenou životnost. Poradíme vám, jak je uchovat v takovém stavu, aby dělaly dobrou vizitku vašemu domovu.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Domov v bezpečí: Mechanické zabezpečení – vstupní dveře

Většina z nás se na vlastní kůži nebo alespoň z vykládání přátel a známých setkala s nepříjemnou záležitostí - vykradení domácnosti. Pravdou je, že počet vykradených bytů a domů mírně klesá. Pokles počtu vykradených bytů je úspěchem zejména občanů, kteří se o svou bezpečnost postarali sami. Bohužel výše škod, které zloději působí, stále roste.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Vchodové dveře – brána do našeho domova

Vstupní dveře jsou bezesporu jak vizitkou samotného domu, tak hovoří o vkusu jeho obyvatel. Měly by být esteticky působivé a zejména dostatečně kvalitní. Dveře musí zajistit svým majitelům bezpečí. Nesmí pustit dovnitř nenechavce, musí však také umožnit rychlý a bezproblémový únik z domu v případě hrozícího nebezpečí.

Detail DISKUTOVAT (6 příspěvků)

Dveřní kování korunuje dílo

Dveřní kování bylo dlouhou dobou neprávem opomíjeno. Jenže právě kliky a kryty zámků jsou vybavením, jehož nutným předpokladem je funkční elegance. Kromě krásy totiž musí být celý mechanismus dostatečně kvalitní, aby obstál i v rušném denním provozu.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x