Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 

Jordan

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

res.vsetin  (26.7.2016 13:06)

Vekra lže zákazníkům, pomlouvá konkurenci přičemž kvalita jejich výrobků a služeb je na tragické úrovni. Veškeré pomluvy okenářských společností na internetu piše právě Vekra s cílem očernit konkurenci a na jejich úkor získat zakázky.

Podívejte se na kvalitu MADE IN VEKRA ZDE: www.oknavekra.eu

jan  (13.10.2014 22:38)

eko okna pan slotarski je zloděj co krade díky zálohám na materiál a je falešný nebot soudně nevyhrajete všechcen majetek má na příbuzné

Jirka trojka  (13.9.2014 12:51)

máte někdo zkušenosti s firmou ryzí-okna.cz ?

Radek Vlach  (8.10.2013 21:46)

ARTOKNA mohu jen doporučit. Nevím jak jinde, ale na rněnské pobočce mi pan Dvořáček technicky dořešil celkem komplikovanou schodišťovou stěnu. Okna byla standyrd, ale s tímto mě např. z Ri v Brně poslali někam, když to nebude v hliníku. Stěna ja zabudovaná, okna taky a vše je OK už druhý rok. Takže nevím jak vy, ale já je chválím. Vlach Brno-Jundrov

Miloš M.  (18.6.2013 14:41)

Nám dělala okna firma Petr Vyhnal na chalupu do Soběhrd, žádnou zálohu jsme dávat nemuseli a všechno včetně parapetu a žaluzií bez problémů a zdržování, jedno okno jsem si dokonce vymyslel na poslední chvíli a dodělali ho ani ne do týdne, já s nimi byl nadmíru spokojenej.

Martin  (2.5.2013 14:53)

ARTOKNA na 100% nebrat!!!
Jakákoliv komunikace z jejich strany nulová. PO 9 týdnech maximální doby výroby nebyli schopni se ani omluvit natož ozvat že to nestihnou. Čekal jsem další 2 týdny(celkem 11 týdnů v zimním období, v letním bych čekal asi 4měsíce? ). Na reklamace nereagují. Na telefonáty z mé strany se chovají arogantně, jako bych jim odpadl od někud. Jakmile od vás získají peníze za zálohu na výrobu oken, už je nezajímáte.

Podivín  (19.3.2013 20:43)

A kdyby jste viděli v čem pan Jordán bydlí v Podivíně za vaše stopené peníze.By se vám protočili panenky

Eva S.  (30.11.2012 22:21)

Vážení , opravdu se nenajde nikdo v této zemi, kdo by je postavil přes soud pana Jordána a Dostálka(okpo) a následně za mříže???? Peníze máme fuč to je fakt, se kterým jsem smířená...ale pan Jordán si letošní rok v dubnu otevřel dvě nové činnosti(viz.obchodní rejstřík) a jede dál. Pan Dostálek mu v srpnu a naposledy 2.11.2012 převedl cca něco přes dva miliony. V době když už dobře věděl, že si podá insolvenci. Prokazatelný tunel...
Takže se dá předpokládat, že po novém roce budou nové živnosti a nové podnikání...v jiných odvětvích...
Máte-li nějaký nápad jak toto napadnout a dostat před soud ..písněte. Jak píšu výše... peníze už neřeším..jsou fuč..
ale pojďme jim zabránit dál podnikat...

Mirka  (19.9.2012 15:46)

S firmou ARTOKNA mám také dobré zkušenosti. Na nic si nehrají a za supr cenu mám kvalitní okna.

Jindřich  (23.8.2012 16:24)

U Jordána jsem přišel o peníze na okna, záloha v hajzlu. Pak jsem se domluvil s ARTOKNAma a bez zálohy mi je dodali. Měl jsem strach už kdekoliv dát peníze. Fakt slušní.

Jirka Kotný  (11.7.2012 21:41)

U firmy ARTOKNA jsem měl nejdřív malou zakázku v roce 2011. Dal jsem zálohu 50% a po dodělání jsem doplatil normálně převodem asi 15.000. Letos mi dělali okna a dveře na novostavbu , vše v pohodě. Platil jsem jim to dopředu, aby mi dali ještě nějaký porcento slevy navíc. Jsem kousek od Brnai myslím , že vás nepodvedou. Jirka - Šlapanice

Jindra  (6.6.2012 14:05)

EURO Jordán, Plastom, OKPO a možná další - to je všechno je původní dílo Jordána. Ale pan Milano má pravdu ve všem. A pokud by každý věnoval chvilku výběru oken, tak by se to stát nemohlo. Většina slušných oknařských firem věděla už aspoň rok předem, jak to Jordánem dopadne. Stačilo se některé zeptat. Dokonce i když už byla firma EURO Jordán prodána (podivně) a bylo to v Obchodním rejstříku, tak tam lidi cpali svoje zálohy-hlupáci. A pak je hned začali cpát do Plastomu...Kdo chce kam.... Když každý naletí jen "na slevy, které nejsou reálné"

milano  (6.6.2012 12:04)

Lidičky zlatý, Euro Jordán a Plastom jedno a to samé jest. To jen panu Jordánovi nestačila jedna zlodějna, tak si založil druhou. A vaše penízky??? Ty už nikdy neuvidíte. Můžete se i soudit, můžete možná i soud vyhrát, ale vaše penízky má pan Jordán a jeho komplicové, firma nemá vůbec NIC. Lítání po soudech a zakládání všelikých spolků s cílem vymoci na panu Jordánovi nějaký peníz = přehlídka ztraceného času. Moje rada zní, při výběru firmy dejte vždy přednost firmě z regionu, o které se můžete něco dovědět a tzv. si ji proklepnout. Neberte firmy z jiných měst, které mají u vás jen zastoupení - to je většinou kasička na vaše peníze. Ale to je jako bych hrách na zeď házel... Stejně nacpete své peníze tomu, kdo nejvíc lže a slibuje a slušní řemeslníci zůstanou bez práce.

AnnaHana  (27.4.2012 17:21)

Dobrý den,má prosím někdo zkušenost s firmou ARTokna? V roce 2011 jsem měla zakázku na okna Euro-Jordán zaplacenou zálohu 18 000,-Kč a podané trestní stíhání + podanou žádost v insolvenčním řízení u soudu v Brně.Bojím se dalšího zklamámí.Děkuji za odpověď.

helena  (24.1.2012 15:29)

já mam zkušenosti s firmou plastom. Slíbili mi, já jim zaplatila 24000 kč před rokem a dodnes nemám ani peníze ani okna. Tak se vydělává.

helena  (24.1.2012 15:25)

pane jordán vy vůbec kolik lidí jste okradl?
Já jsem vám zaplatila 24000 za plastová okna před rokem a do dnes nemán okna ani peníze.


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x