Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 

Co byste měli vědět

vetrani2

Při větrání interiéru se střetávají protichůdné tendence – potřeba čerstvého vzduchu a zároveň úspora energií. Moderních řešení je více.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

vetrani

V nové bytové výstavbě se setkáváme s negativními důsledky nedostatečného větrání vnitřních obytných prostor. Kvůli minimalizaci tepelných ztrát infiltrací se totiž vyrábějí a osazují okna s téměř nulovou spárovou průvzdušností. Odvětrání hermeticky uzavřeného prostředí lze naštěstí řešit podtlakovým větracím systémem s nuceným odvodem vzduchu, tedy například podokenními nebo nadokenními štěrbinami.

Detail DISKUTOVAT (12 příspěvků)

okna_obecne

Plastová okna dosahují vynikajících tepelně izolačních vlastností především díky unikátní a promyšlené konstrukci vícekomorového systému profilů a rámů. Uvažujete-li při rekonstrukci domu také o výměně oken, máte rozhodně z čeho vybírat.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

stresni

V uměle vytvořeném prostředí člověk tráví neuvěřitelných 70 až 90 % života. Denní světlo je proto nezbytnou podmínkou naprosté většiny jeho smyslových poznatků.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x