Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 

Veka

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

VEKA  (15.11.2015 21:10)

Stavonu nemohu doporučit. Chybně zaměřili a reklamaci okecali, že jsem si to nechal špatně namontovat…montáž provedla smluvni firma Stavony.

Nespokojený  (15.11.2015 20:04)

VEKA možná dobrý ale pozor ne od Stavony

Zdeněk  (12.12.2014 14:06)

Veka je jeden z nejlepších profilů na trhu, výhoda že dělají profily jen v třídě A, tak nenarazíte na méně kvalitní profil jako u jiných výrobců, já mám tento profil na oknech od Vekry a spokojenost.

Kateřina  (24.9.2014 22:30)

Dobrý den,
koukám, že pan Slotarski mnoho lidí okradl. Pokud by Vás zajímalo kde momentálně pobývá. Napište mi mail: Slania17@centrum.cz Jelikož je polské národnosti a nic nevlastní, exekutoři na něj nemohou. On však okrádá dál...

jan  (21.9.2014 20:07)

pozor na pana slotarskiho je to polsky zlodej vybira zalohy a nic nedodá soud jsem vyhral na oko nic nevlastni exekutori na nej nemohou a on za mi prachy jezdi v superbu.

Zbyněk  (30.5.2014 13:27)

Veku doporučuji, jde o kvalitní německý profil.
Sám jsem si pořídil okna Vekra s plastovým profilem VEKA Alphaline 90 MD, polákům bych se vyhýbal.

Míra  (16.7.2013 13:22)

Velký pozor na EKO Okna MB - Slotarsky! Další vybraná záloha a okna nedodána!

Alex  (14.7.2013 22:42)

Eko okna skončili, vybral zálohy a zmizel. pokud vám dluží, kontaktujte mě za účelem hromadného trestního oznámení.....ci7liberec@seznam.cz

Michal  (30.6.2013 23:27)

Pozor,pozor Pan Slotarsky(Polák) a jeho povedena Firma Eko okna MB,montujou ty polský sračky(veka,salamander atd..),kvalita šílena a cena nic moc,vybere zálohu 50.tis kč při zaměření a už se neukaže,a raději si změní telefon,a když se mu dovoláte tak neustale slibuje,že to poslal(jenom lži nebo že vám nerozumí)tuhle firmu v žádném případě nedoporučuji.

Lenka  (21.4.2013 15:40)

chtěla bych se zeptat - rozhoduji se mezi profilem Gealan S8000 IQ a Vekou Softline, můžete mi poradit který je kvalitnější

VEKA  (20.3.2013 7:58)

mám okna VEKA, určitě jsou z polska, ale opravdu jsou ok a profil KBE s Burgman je opravdu shit

M  (19.3.2013 20:32)

Profily jsou vesměs Německé a výroba může být polská.KBE je šrot.Pán to tady jen hájí.To samé Brugman a aluplasty se taky bortí.a jaká guma a jaké vytržené kování??dva měsíce po montáži kontrola,štelování a musí to sedět i kdyby nechtělo!!Každý zákazník pak má ve vlastním zájmu tak dvakrát do roka mazat kování,všechny pohyblivé části olejem ve spreji a je vše ok!!!Důležitá je kvalitní montáž k těm kvalitním výrobkům.Hodně zdaru

Klimeš servis  (6.2.2013 17:26)

Naprosto nesouhlasím s příspěvkem "zkušený"

Nechci tu propagovat značku, se kterou pracuji již léta. Spolupracuji s českým výrobcem, který pracuje s profilovým systémem KBE 70ad. Spadá do skupiny Profine Group gmbh (KBE, TROCAL, Kommerling). Nejvíce zkušeností mám s KBE (funkčnost a stálost povrchu je opravdu dobrá cca po10-15letech). I plastová okna potřebují svou údržbu a také je třeba si uvědomit, že v dnešní době jsou profilové systémy (všech značek) úplně někde jinde s vývojem, než např. před 15-20lety (složení plastů, způsob zpracování, atd.... Potvrzuji pouze, že pro některé technické řešení bych použil jiný profil či materiál než plast KBE 70ad(velké prosklené plochy, nízkoenergetické a pasivní domy). Dále o funkčnosti samotného výrobku "okna" jde také o dobře navržené montáži a technologii. Na to už lidé bohužel tolik nedbají. Hodně mne také zarážejí některé postupy firem při záručním i pozáručním servisu oken. Např. návod na seštelování oken pro zákazníka (nikdy sám zákazník neseřídí okna, jako pracovník s dlouholetou praxí "pokud ji má"). Po dobu záruky máte právo na seřízení. Po záruční době, může být služba zpoplatněna. Ovšem doporučuji 1-2 ročně kontrolu oken (je třeba si uvědomit, že plast si hodně pamatuje a může dojít k trvalému poškození výrobku-vytržení kování při otevírání, znehodnocení těsnění atd...). Nakonec chci říci, že jsme jen lidé a né stroje. Proto i lidé dělají chyby, jde jen o to, jak rychle své chyby a problémy řeší.

Ovšem rád si poslechnu i negativní poznatky k profine group gmbh (KBE, TROCAL, Kommerling) či jiným značkám.

S pozdravem
Klimeš
klimes-servis

zkušený  (29.11.2012 12:18)

z Německa.....dobrej vtip, další blb uvěřil.......všechno je z Polska, ale jsou Poláci a Poláci, neházel bych je do jednoho pytle. nebrat KBE, Salamnder, Gealan, Burgman.

val..  (14.9.2012 22:38)

máme cenovou nabídku od ARTOKNA, zjištovaly jsme i původ a našly i odkazy,certifikace, které odkazovalyna německé výrobny. Jsou to tím pádem i německé profily. dobrá cena, jednání dobrý.. samozřejmě polský výrobky jsou všude, ale ne všude je to totálně naprd..


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x