Požadovaný text nenalezen. Ostatní - PR články -
Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 

Ostatní

26.1.2020Kamera do auta

Důvodů pro koupi autokamery může být více, převažující je mít zajištěný důkaz pro případ nehody, jejíž průběh podává každá se stran odlišně. Kamera do auta může být rozhodující pro policii i soud, její cena je přitom zlomkem nákladů, které by neprávem obviněný řidič platil protistraně i ve formě pojištění, kde by přišel o bonusy.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Co darovat, jako svatební dar?

Vdává se Vám kamarádka, dcera nebo maminka a stále nevíte co koupit za svatební dar? V dnešní době se každý vdává či žení v pozdějším věku a v době, kdy má již zařízený byt či dům. 

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Výroba zakázkového nábytku

Jedno skotské přísloví říká: Nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit kupovat levné věci. Co tím Skotové chtějí říci? Jednak především to, že jako praví Skotové nechtějí zbytečně utrácet, ale naopak ušetřit. Ale levné věci se přece kupují hlavně proto, že jsou levné a mohou si je dovolit i lidé obyčejní nebo chudí! Proč by měl levné věci kupovat jen člověk bohatý? Básník tím chtěl říci, že pořízení levné věci se může prodražit. Koupíte levnou věc a ona se vám za chvíli pokazí. Protože je už po záruce, musíte ji koupit znovu. A tím pádem jsou pořizovací náklady dvojnásobné a stále je tu riziko, že zanedlouho po skončení záruky opět vypoví službu. Pokud koupíte věc kvalitní, sice dražší, můžete očekávat, že vám bude sloužit dlouho.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vizualizace staveb

Vizualizace staveb jsou v v historii moderní architektury nedílně spjaty s jejich vizualizací.Vizualizace je jedinečný způsob jak prezentovat záměr architekta či stavitele před vlastním započetím stavby. Složité technické nákresy a plány jsou zřejmé jen malé hrstce technicky zdatných, a prezentovat mnohdy tvarově velmi složité nebo rozsáhlé objekty není možné jinak než vizualizací.

Detail DISKUTOVAT (3 příspěvků)

V okrese Mělník, Česká Lípa a Mladá Boleslav doporučujeme jako stavební firmu Stavby Kanta, spolehlivého dodavatele novostaveb, rekonstrukcí, menších i větších stavebních prací, fasád, topení, instalací a dalších činností. Jde o firmu s dobrou tradicí, pracující převážně na základě doporučení a širokou základnou spokojených zákazníků. Zaměření a kalkulace zdarma, zodpovědný přístup a nízká cena při kvalitním provedení.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Samsung Galaxy S4 je zde!

Po úspěšné řadě Galaxy S se tvůrci snažili inspirovat potřebami uživatelů, aby Samsung Galaxy S4 byl nejlepší z této řady. Společnost Samsung prozradila v Radiu City Music Hall v New York City, jak probíhaly přípravy a co se vše dostalo na veřejnost.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

V dnešní moderní době se klade stále větší důraz na vzhled interiérů. Každý chce mít svoje bydlení přesně podle svých představ. Jak si ale vybrat z té spousty moderního nábytku, bytových doplňků dalšího množství prvků, které dnes firmy nabízejí? Není to opravdu jednoduché. Jde především o to, vybrat si to, co se komu líbí a dále spolehlivého prodejce.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Rozhodli jste se pro rekonstrukci podlahy podle dnešních moderních trendů? Možností je několik. Jsou k dispozici plovoucí podlahové krytiny, které svým designem vytvoří dokonalou imitaci dřeva ve spoustě barevných odstínech. Dále pak linoleum, které se v dnešní době začíná pro svůj vzhled stávat neméně používanou podlahovou krytinou. Je to levnější varianta oproti plovoucí podlaze. A v neposlední řadě je možné opatřit podlahu některým z mnoha druhů koberců.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Zastřešení bazénů Star je podchozí zastřešení bazénu. Jeho výška dovoluje pohodlně využívat prostor před, za i podél obou stran bazénu. Zejména při nepříznivějším počasí oceníte výhodu být schovaný pod zastřešením. Dutinková výplň zastřešení je vždy z Polykarbonátu. V případě plné výplně používáme materiály různé - dle volby zákazníka. Pokud budete chtít vypracovat nabídku na zastřešení bazénu v provedení s plným materiálem čirým, uveďte, prosím, do poptávky jaký druh materiálu upřednostňujete, jelikož nabízíme dvě varianty materiálů.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Příprava stavby rodinného domu u stavební firmy Vsetín

Rozhodujete se, nebo jste se již definitivně rozhodli, postavit si svůj rodinný dům Vsetín? Pozor, jste ve fázi, kdy Vám odborní pracovníci naší stavební firmy Vsetín, Stavitelství Vsetín, s.r.o., mohou odborně pomoci s prvními kroky, které jsou důležité a zásadní pro budoucí rodinný dům. Některá rozhodnutí jsou definitivní nejen výběr správné stavební firmy Vsetín.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x