Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 
Ostatní

Výroba zakázkového nábytku

Výroba zakázkového nábytku

Jedno skotské přísloví říká: Nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit kupovat levné věci. Co tím Skotové chtějí říci? Jednak především to, že jako praví Skotové nechtějí zbytečně utrácet, ale naopak ušetřit. Ale levné věci se přece kupují hlavně proto, že jsou levné a mohou si je dovolit i lidé obyčejní nebo chudí! Proč by měl levné věci kupovat jen člověk bohatý? Básník tím chtěl říci, že pořízení levné věci se může prodražit. Koupíte levnou věc a ona se vám za chvíli pokazí. Protože je už po záruce, musíte ji koupit znovu. A tím pádem jsou pořizovací náklady dvojnásobné a stále je tu riziko, že zanedlouho po skončení záruky opět vypoví službu. Pokud koupíte věc kvalitní, sice dražší, můžete očekávat, že vám bude sloužit dlouho.

Zakázková výroba nábytku – kvalita díky osvědčeným materiálům

A tím se řídíme v našem truhlářství. Chceme abyste zakoupili věc kvalitní, od které můžete očekávat, že vám bude dlouho sloužit. Proto zakázkový nábytek vyrábíme téměř výhradně z kvalitních osvědčených materiálů od našich českých dodavatelů. Výjimkou je situace, kdy náš zákazník výslovně požádá, abychom použili levnější polské nebo čínské materiály. Truhlářství vyrábí například kuchyňské linky, které jsou předmětem denní potřeby. A pokud se nepoužijí opravdu kvalitní materiály, brzy se takříkajíc opotřebují. Potom by například skříňkám linky mohly povolit panty a vyžadovalo by to přinejmenším opravu. Tím, že sázíme na materiály osvědčené, trvanlivé, kvalitní, brzkého opotřebování našich výrobků se nebojíme. Vzhledem k tomu, že naším motem je Záruka na celý život, dáváme na naše výrobky a služby nejen státem vyžadovanou dvouletou záruku, ale záruku rovnou pětiletou. V našem truhlářství to umožňují osvědčené kvalitní materiály.

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x