Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 
Ostatní

Vizualizace staveb

Vizualizace staveb

Vizualizace staveb jsou v v historii moderní architektury nedílně spjaty s jejich vizualizací.Vizualizace je jedinečný způsob jak prezentovat záměr architekta či stavitele před vlastním započetím stavby. Složité technické nákresy a plány jsou zřejmé jen malé hrstce technicky zdatných, a prezentovat mnohdy tvarově velmi složité nebo rozsáhlé objekty není možné jinak než vizualizací.

Vizualizace v dnešní technické době je téměř nerozeznatelná od fotografie, a její možnosti jsou prakticky neomezené. Vizualizace našla také velké uplatnění v samotné podpoře prodeje již navržených projektů. Moderní developerská činnost, její marketing by si snad již nedokázala představit prodej objektu bez vizualizace. Docházi tak k poměrně častému jevu, kdy je developerský projekt prodáván, aniž by bylo kopnuto do země. Samostatnou kapitolou jsou návrhy interiérů, kde vyžití vizualizace před samotnám rozhodnutím investora o realizací návrhu je takřka nutností.

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x