Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 
Ostatní

Hygienické roušky a respirátory omezí koronavirus

Vyprodané respirátory FFP3 a především hygienické roušky lze nahradit nosními filtry, které plní podobnou funkci, jsou mnohem méně nápadné a jsou k dispozici, klikněte pro eshop roušky respirátory koronavirus

Zatímco obavy z proniknutí samotného viru mohou vypadat vzhledem k jeho velikosti opodstatněně, je třeba si uvědomit, že viry jsou přenášeny fyzickým médiem, dotykem a především kapénkami. Jakkoli nedokážeme zabránit jejich kontaktu s oční sliznicí, velikost kapének není problém pro nosní filtry NOSK, při správném vložení do nosu zásadním způsobem omezí množství vdechovaného koronaviru a dalších typů virů.

Zatímco respirátory FFP3 a další opravdu chrání uživatele před vdechováním cizorodých látek, ale nejsou k sehnání, rozšířeným omylem je, že hygienická rouška má podobnou funkci. Protože není dobře utěsněná kolem úst, oproti respirátoru, množství vdechovaného vzduchu volí cestu nejmenšího odporu právě okolo hygienické roušky a kapénky se tak snadno dostávají do sliznic. Rouška tak chrání naopak okolí od nákazy virem nebo koronavirem, je-li její uživatel zodpovědný a používá ji.

Nosní filtry jsou z tohoto důvodu oblíbené v oblastech s vyšším výskytem virových onemocnění například v zimě, stejně jako oblastech se znečištěným vzduchem, při dýchání nosem odvádí na rozdíl od hygienické roušky dobrou práci a díky nenápadnému vzhledu se dá využít při všech příležitostech. Respirátor FFP3 i rouška je opravdu posledním řešením, jak vyrazit do společnosti, když jsou k dispozici nosní filtry s účinností blízkou respirátorům, podstatně vyšší oproti hygienické roušce, nejen proti koronaviru.

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x