Požadovaný text nenalezen. Svět oken - Zkušenosti s firmami -
Plastová okna do vašeho bytu a domu
zkušenosti, profily, firmy, cena, provedení

Doporučujeme

Úprava materiálu hračkou! Vibrační bruska se slevou, příslušenstvím a zárukou na Rucni-naradi.cz

Čtvrtecka.cz - odborník na malování a stěhování v Praze a okolí

Nábytek a kuchyňské linky pro dokonalé bydlení

Pořiďte si kvalitní venkovní žaluzie pro vaše okna.

Cenové kalkulace kuchyní a 3D návrhy kuchyní na míru ZDARMA - Stylishrooms.cz.

 

Svět oken

Příspěvek do diskuze
:
:
:
Všechny položky jou povinné

Tomas Zabransky  (10.9.2021 8:34)

Poptal jsem zaskleni balkonu. Kalkulace obratem odeslana na 25 000, po pricohu technika odeslana nova kalkulace na 50 000. Kdyz jsem se ptal, kde se u standardniho panelaku zvysila cena 2x behem 5ti tydnu (predem jsem psal, ze jde o standardni zatepleny panelak) bylo mi odpovezeno, ze puvodni kalkulace neobsahovala polykarbonat ve spodni casti (zjevna nepravda) a montazni dily do zatepleneho panelaku (presto, ze jsem to hlasil pri uvodnim kontaktu). Doporucit absolutne nemohu.

Karolína Bílková  (31.3.2021 10:27)

souhlasím s recenzí níže, pobočka Olomouc. U mě stejný postup, také budu řešit takto přes znalce. ale raději si přidejte pár tisíc, nestojí to za to. jenom šmejdi

Pavel  (2.3.2020 20:38)

Okna v bytovém domě mám od firmy Světa oken (pobočka Děčín), ale vůbec nedoporučuji tuto firmu vybírat. Nejsou vůbec ochotni uznat chybu, usazení oken absolutně amatérsky a zednické zapravení jakbysmet (zedník dodán firmou Svět oken). Když jsem reklamoval poprvé, přijel technik, pouze kličkou seřídil křídla a odjel s tím, že máme více větrat (odborník jak víno-myšleno ironicky). Když se nám plíseň v bytě vracela, pozval jsem si znalce z oboru stavebnictví a ten poznal špatně usazená a zapravená okna a plíseň se vyskytuje díky neodbornému usazení oken a amatérsky zednickým zapravením a tudíž kolem oken "fouká" studený vzduch a vznikají tam tepelné mosty. Pokud si i přesto u této firmy objednáte okna, pozvěte si nějakého odborníka ve stavebnictví, ať na ně dohlédnou, jelikož pracovníci jsou velcí amatéři( bohužel stejně jako já) a moje škoda, že jsem to neřešil a neobjevil už při montování oken. Kolem oken vykukuje pěna, a je překryta pouze sádrou, z toho vyplývá, že sádra a pěna vůbec neizolují, ba naopak. PS: Jejich tzv. Geco klapky nemá cenu kupovat, ujišťují, že zabraňují tvorbě plísní a já mám byt plný plísně :-( naprosto zbytečná investice.


Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x